Istnieje wiele ćwiczeń przygotowujących do ćwiczeń fizycznych, które są interesujące dla gracza Padel.

Od propriocepcji po elastyczność, poprzez pracę z siłą lub równowagę ... nowoczesny gracz w rakiety, który dba o swoją integralność fizyczną i ciągły postęp, wie, że rozpoczęcie treningu fizyczny jest głównym atutem.

Oczywiście, aby dodać do swojej rutyny, trening fizyczny jest lepszy, zdrowszy i dłuższy.

Z tych wszystkich powodów stworzyliśmy Fitpadel.

Unikalna koncepcja treningu fizycznego poświęcona Padel we Francji.

Oferujemy rozwiązanie „pod klucz” dla klubów w celu zwiększenia praktyki spędzania wolnego czasu w wiosłach i rywalizacji.

Licencja FitpadelKlub obejmuje ponad półdniowy trening trenerski z zakresu „fitness &padel”, Nowoczesny i funkcjonalny sprzęt umożliwiający dynamiczne i zabawne sesje grupowe, komunikację w sieciach społecznościowych, on Padel Magazine aw różnych turniejach 10 najlepszych ambasadorów francuskiego obwodu i dzielenie się motywacją w celu wzmocnienia uprawiania tego sportu, niezależnie od tego, czy chodzi o utrzymanie formy, czy rozwój cech fizycznych niezbędnych do tego sportu. padel.

Jesteś dynamiczną organizacją i chcesz być częścią zespołu Fitpadel?

www.fit-padel.com

Claire Lefebre - założycielka Fitpadel

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.