Życie jest niesprawiedliwe. Chociaż niektórzy mają trudności ze zrobieniem Par 3 nawet gdy są przyklejeni do siatki, inni pozwalają sobie na to z trybun!

Widzieliśmy go wczoraj w Chile z komik Miguel Lamperti, który zachwycił publiczność jednym ze swoich charakterystycznych strzałów: oddaniem Par 3 spoza toru.

Argentyńczyk był wczoraj w dobrej formie, ciesząc się zwycięstwem w pierwszej rundzie z Juanem Cruzem Belluati nad wild-card Molina / Martinez (6/1 6/3), jak zobaczycie po tym ładnym wyjściu z toru.

Zakwalifikowani do drugiej rundy Santiago P1 Argentyńczycy jutro ponownie zmierzą się z Cokim Nieto i Jonem Sanzem. Mecz, który nie zapowiada się łatwo. „Miguelito” będzie musiał być w doskonałej formie, aby móc sprawić niespodziankę!

Aby śledzić mecze w tę środę, to tak ICI.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !