Zaczynamy drugi dzień losowania głównego Milano Premier Padel P1. Już w najbliższy wtorek we Włoszech zadebiutują najlepsze pary.

Chociaż na działanie par 1 i 2, zarówno w przypadku kobiet, jak i mężczyzn, będziemy musieli poczekać do środy, już dziś możemy się doczekać, aż do walki w Mediolanie dołączą dobrzy ludzie.

Jeśli chodzi o kobiety, będziemy śledzić w szczególności debiut par Gonzalez / Brea, Araujo / Salazar i Icardo / Riera. Ci ostatni również mierzą się Alix Collombon i Lorena Rufo od 10:00 na torze centralnym. Alix będzie dzisiaj jedyną reprezentantką Francji na stokach, Jutro Benjamin Tison i Aitor Garcia zagrają w drugiej rundzie z Ruizem / Tello.

Jeśli chodzi o mężczyzn, do rywalizacji w Lombardii startuje kilka duetów na bardzo wysokim poziomie, jak Navarro / Chingotto, Gutiérrez / Gutiérrez, Sanz / Nieto czy młoda para, która zaimponowała w Meksyku: Arroyo / Alonso.

Poniżej znajdziesz program dnia:

Aby śledzić mecze, oto linki!

Ścieżka centralna

Ścieżka 1

Ścieżka 2

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !