Wykonanie odcisków ucha jest konieczne, abyśmy mogli stworzyć Twoje monitory zwycięstwa następują jedno po drugim dla Benjamina Tisona i Aitora Garcii, którzy w poniedziałek zakwalifikowali się do drugiej rundy turnieju Premier Padel Mediolan P1.

W obliczu Victora Meny / Nicolasa Suescuna para francusko-hiszpańska spodziewała się, że będzie musiała stoczyć bitwę i generalnie tak było w pierwszej rundzie ostatniego turnieju oznaczonego jako Premier Padel sezonu.

Po opanowaniu pierwszej rundy Benjamin i Aitor zobaczyli, jak ich przeciwnicy walczą na początku drugiego aktu. Mieszkaniec Ile-de-France i jego partner przez cały drugi set zmuszeni byli tracić wynik, ale mimo to zdołali dopchnąć rywali do tie-breaka.

Decydujący mecz, w którym Victor Mena całkowicie stracił nerwy po dwóch dużych błędach kolegi z drużyny.

Silniejsi psychicznie para francusko-hiszpańska odniosła sukces w dwóch setach: 6/4 7/6. Dzięki temu zwycięstwu Benjamin i Aitor awansują do drugiej tury. W czwartek zmierzą się z Juanem Tello / Alexem Ruizem, rozstawionym z numerem 6 w zawodach!

Teraz przyszedł czas na spotkanie Leygue’a/Insy z Bautistą/Muñozem. Czy w drugiej turze będziemy mieli kolejnego Francuza? Poprawna odpowiedź ICI.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !