Misja wykonana – Cyril Hanouna wejdzie do francuskiej Top 100

Cyril Hanouna jest o krok od osiągnięcia swojego długo oczekiwanego celu: wejścia do francuskiej Top 100 padel następny listopad. Dla wszystkich fanów „Objective Top 100”, trzeci sezon będzie zatem ostatnim.

Szybsza wspinaczka, niż się spodziewano

Na początku lata Cyril Hanouna zajmował 177. miejsce we francuskim rankingu. W tym momencie całkowicie uzasadnione było przekonanie, że jego ambitne cele uda się osiągnąć w tym sezonie.

Choć zdaje sobie sprawę, że to przedsięwzięcie byłoby niezwykle trudne, gwiazdor C8 wkłada całe serce w realizację tego pięknego projektu. Nieustannie zaskakuje na turniejach i notuje kilka niezwykłych występów, które coraz bardziej przybliżają go do realizacji jego marzeń.

W jego pogoni za punktami szczególnie dobrze wypadło jedno skojarzenie: Cyril Hanouna z Hiszpanem Teo Zapatą, z którym zdobył większość punktów. W lipcu zajmował już 156. miejsce we Francji i był coraz bliżej swojego śmiałego celu.

Ostatecznie w listopadzie przyszłego roku, o ile nie będzie żadnych niespodzianek, „Objective Top 100” zakończy się. Ten program trwał trzy sezony. Cyril Hanouna potwierdził jednak, że może to potrwać znacznie dłużej, biorąc pod uwagę złożoność awansu w rankingu.

Wydarzenie zespołowe potwierdzające ten cel

W październiku 2023 r. Cyril Hanouna zajmuje 110. miejsce we francuskich rankingach. Z 6365 punktami dzieli go zaledwie 200 punktów od upragnionego 100. miejsca.

Dzięki Międzyregionalne mistrzostwa Francji i zwycięstwo jego klubu Casa Padel, ma gwarancję zdobycia 1000 punktów, co odpowiada zwycięstwu w turnieju na poziomie P1000.

Można zatem rozsądnie ogłosić, że jego cel został osiągnięty i że zostanie on oficjalnie potwierdzony w przyszłym miesiącu.

Publié par
Gwenaelle Souyri