Na ostatnim etapie My Padel Tour 2017 to Padel W środkowym Lyonie szefowie francuskiego padla uderzyli ponownie.

Basiten Blanqué i Johan Bergeron wyraźnie przeszli przez ten konkurs, który zgromadził kilka bardzo miłych par francuskich, w tym pary Lopes / Authier, Ferrandez / Haziza, Boissé / Maigret, Tison / Morillon i Corbelli / Pequery.

Obrońca francuskich mistrzów padla nie zostawił żadnego zestawu przeciwnikom. Co gorsza, nigdy nie martwili się w tej konkurencji.

Jest nim Jérôme Bécasset, prezes Padel Club de Lyon, który mówi najlepiej: „Dzisiaj para Bergeron / Blanqué jest naprawdę we Francji. Jeśli nie będziemy mieć doskonałej formy Ritz / Scatena (wicemistrz Francji padel 2017), nasz francuski 1 będzie latał nad francuskimi zawodami ".

"Ich poważne i stałe szkolenie w Hiszpanii ma wpływ na wyniki Francji. Mamy nadzieję, że teraz w Hiszpanii będą mogli się uwolnić i pokazać wszystko, co mają na wyprzedaży ”.

Ale uwaga, ta przewaga nad innymi głównymi francuskimi parami też nie jest tak szeroka. Trochę dekoncentracji, 200% przeciwników, przeciwny wiatr i może być ciężko. Widzieliśmy to niedawno na National Padel Puchar (Bergeron / Blanqué pokonani w finale z Ritz / Scatena).

Majdoubi / Riviere idzie do końca

Wśród pań Nada Majdoubi i Anaïse Rivière wygrały kobiecy etap My Padel Wycieczka zorganizowana o godz Padel Club de Lyon. Byli też faworytami tabeli i mimo rywalizacji i porażki pierwszego seta w finale z Lecocq / Meites udało im się dojść do końca.

Ale po skomplikowanym odejściu pary Majdoubi / River nastąpiły sankcje dla dwóch następnych zestawów. (4 / 6 6 / 1 6 / 2)

Świetna konkurencja dla tych dwóch graczy, którzy idą w górę, którzy idą w górę ...

Udaj się do ostatnich etapów My Padel Wycieczka 2017

Elitarny francuski tor Padel My Padel Tour by Babolat - FFT oferuje wspaniałe usługi od momentu swojego powstania dzięki świetnemu zespołowi złożonemu z Alexisa Sallesa i Laurenta Imberta.

Wyjaśniają, że „ ostatnie etapy, które odbędą się w Tuluzie Padel Klub za dwa tygodnie zgromadzi najlepsze francuskie pary z programem osobowości, wystawą, w skrócie szalonym weekendem! »

Udaj się do wielkiego Mistrza My Padel Tour 2017, który zapowiada się imponująco.

Jerome Becasset

Jérôme Béasset jest Paquito Navarro zespołu Padel Magazyn. Ofensywny na wszystkie tematy świata padla, do wielu tematów powraca z zawsze świadomym okiem.