Na ostatnim etapie Pad Pad 2017 My Padel Central Lyon bossowie francuskiego wiosła uderzyli ponownie.

Basiten Blanqué i Johan Bergeron wyraźnie przeszli przez ten konkurs, który zgromadził kilka bardzo miłych par francuskich, w tym pary Lopes / Authier, Ferrandez / Haziza, Boissé / Maigret, Tison / Morillon i Corbelli / Pequery.

Obrońca francuskich mistrzów padla nie zostawił żadnego zestawu przeciwnikom. Co gorsza, nigdy nie martwili się w tej konkurencji.

Jérôme Bécasset, prezes Padel Club de Lyon, mówi najlepiej: „Dzisiaj para Bergeron / Blanqué jest naprawdę we Francji. Jeśli nie będziemy mieć doskonałej formy Ritz / Scatena (wicemistrz Francji padel 2017), nasz francuski 1 będzie latał nad francuskimi zawodami ".

"Ich poważne i stałe szkolenie w Hiszpanii ma wpływ na wyniki Francji. Mamy nadzieję, że teraz w Hiszpanii będą mogli się uwolnić i pokazać wszystko, co mają na wyprzedaży ”.

Ale uwaga, ten postęp w porównaniu z innymi głównymi parami francuskimi nie jest tak szeroki. Trochę dekoncentracji, przeciwnicy na 200%, przeciwne wiatry i rzeczy mogą stać się trudne. Ostatnio widzieliśmy go na National Padel Cup (porażka w finale Bergeron / Blanqué przeciwko Ritzowi / Scatenie).

Majdoubi / Riviere idzie do końca

Jeśli chodzi o kobiety, Nada Majdoubi i Anaïse Rivière wygrały kobiecy etap My Padel Tour, który odbył się w Padel Club w Lyonie. Byli również faworytami stołu i udało im się przejść pomimo rywalizacji i porażki pierwszego seta w finale przeciwko Lecocq / Meites.

Ale po skomplikowanym odejściu pary Majdoubi / River nastąpiły sankcje dla dwóch następnych zestawów. (4 / 6 6 / 1 6 / 2)

Świetna konkurencja dla tych dwóch graczy, którzy idą w górę, którzy idą w górę ...

Kieruj ostatnimi etapami My Padel Tour 2017

Elitarny tor francuskiego wiosła, My Padel Tour firmy Babolat - FFT oferuje świetne występy od momentu uruchomienia z zespołem szokującym w składzie Alexis Salles i Laurence Imbert.

Wyjaśniają, że „ ostatnie etapy, które odbędą się w Toulouse Padel Club za dwa tygodnie, zgromadzą najlepsze pary francuskie z programem osobowości, wystawą, w skrócie weekendem szaleństwa! »

Kieruj Grand Master of My Padel Tour 2017, który zapowiada się imponująco.

Jerome Becasset

Jérôme Béasset jest Paquito Navarro zespołu Padel Magazine, Obraźliwy we wszystkich tematach świata Padel, wraca na wiele tematów z zawsze uważnym okiem.