Po dwóch eliminacjach w półfinałach numer 1 Ale Galan i Juan Lebron wracają do finału na World Padel Tour.

Ale Galan i Juan Lebron dołącz do Sanyo Gutierreza i Franco Stupaczuka w finale Mistrza Estrella Damm Barcelona, ​​pary, która wciąż nie pokonała ich w czterech konfrontacjach.

W półfinale Hiszpanie byli bardzo solidni w gorących momentach, wygrywając pierwszego seta 7/6, 7 punktów do 0 w decydującym meczu! W drugim secie Bela i Tapia otrzymują trzy następujące po sobie set punkty na 5/4 na służbie Galana, ale ten drugi zachowaj zimną głowę i odsuń je na bok trzema zwycięskimi uderzeniami!

Obie drużyny nie potrafią zdecydować między sobą i zaczynamy ponownie od tie-breaku, wygranego po raz kolejny przez Lebrona / Galana, tym razem 7 do 5. Zwycięstwo 7 / 6 7 / 6 w bardzo wyrównanej grze, z niesamowitymi punktami. Bela i Tapia mieli dobrą grę, ale przegrywają z parą, która była silniejsza w kluczowych momentach. Oczekujemy jutro finału najwyższej klasy, 10h00 !

Kredyt wideo: World Padel Tour

Xan jest fanem padla. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku graczy Padel, znajduje nietypowe posty lub zajmuje się bieżącymi tematami. Daje także kilka wskazówek, jak rozwinąć sylwetkę padla. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku!