57 minut: tyle czasu zajęło Benjaminowi Tisonowi i Johanowi Bergeronowi awans do półfinału Mistrzostwa Francji 2022, kosztem Jérôme'a Inzerillo i Maxime'a Forcina.

Złapany za gardło od początku meczu przez TdS 1, ten ostatni nie mógł wyjść w pierwszym secie, przegrywając 6:1 w 23 minuty. Ale na początku drugiego podnieśli głowy i trzymali cukierki wysoko dla panujących mistrzów Francji, zachowując swoje gry serwisowe z bezinteresownością.

Byli nawet w stanie zdobyć trzy break pointy w trakcie meczu, nie zdołali ich zmaterializować. Ale przeciwnie, Bergeron i Tison zamienili trzy z dziewięciu punktów przełamania, w tym jeden, który pozwolił im wygrać mecz 6/4, z ponad 60% punktów zdobytych w tym meczu.

W półfinale TS1 zmierzy się z Maigret / Scatena lub Cancel / Guichard.

Oto wywiad ze zwycięzcami:

Po 40 latach gry w tenisa Jérôme wpada do puli padel w 2018 roku. Od tamtej pory myśli o tym każdego ranka podczas golenia… ale nigdy nie goli paly w dłoni! Dziennikarz w Alzacji nie ma innej ambicji, jak dzielić się z Tobą swoją pasją, bez względu na to, czy mówisz po francusku, włosku, hiszpańsku czy angielsku.