Chodźmy na półfinały mistrzostw Hiszpanii padel 2020, oczywiście z bardzo pięknymi plakatami, ostemplowanymi World Padel Tour.

Dwie niespodzianki w krótkich odstępach czasu dla pań

Spodziewaliśmy się znaleźć pierwsze cztery pary World Padel Tour w półfinale mistrzostw Hiszpanii dziewcząt. Ale dowód poziomu wśród dziewcząt, Rozstawienie numer 2 i 4 zostało wczoraj wyeliminowane w ćwierćfinale.

Pierwsza niespodzianka to zasługaAranzazu Osoro i Carolina Navarro, która wyraźnie zdominowała Beę Gonzalez i Paulę Josemarię: 6/3 6/2! następnie Eli Amatriain i Patty Llaguno pokonać szanse, pokonując Martę Marrero i Martę Ortegę w prawdziwej walce: 6/7 6/4 6/2.

Wielka bitwa ogłoszona pomiędzy Salazar / Sanchez i bliźniaków Alayeto. Ostatecznie wygrali zawodnicy Manu Martin, 6/2 3/6 6/3. Wreszcie para pod postacią chwili, Sainz / Triay, nie drżał przed Virsedą / Martinezem: 6 / 2 6 / 3.

Więc dzisiaj będziemy mieć 10h00, Sainz / Triay vs Amatriain / Llagunoa potem 17h00, Salazar / Sanchez vs Osoro / Navarro.

Półfinały obiecujące dla mężczyzn

Dla panów faworytów do ćwierćfinału zapewniono wczoraj i będziemy mieli wspaniałe półfinały. W górnej części stołu, kto gra dziś rano po pierwszym półfinale pań, młodzi ludzie Arturo Coello i Ivan Ramirez, którzy wczoraj pokonali Fustera / Rubio (6/3 3/6 7/6), będą mieli przed sobą pracę.

Rzeczywiście, przed nimi stoją Juan Cruz Belluati i Ale Galan, który wciąż nie przegrał seta z zawodów, a wczoraj dosłownie zmiażdżył Garrido / Barahona: 6/2 6/2.

Po drugiej stronie stołu znajdujemy Paquito Navarro i Juan Martin Diaz, którzy nadal nie stracili seta. W obliczu nich ce soir, Uri Botello i Javi Ruiz, który wypadł po ciężkim początku meczu z Allemandi / Gonzalez (3/6 7/6 6/3).

Des bardzo kuszące półfinały, czego niestety nie będzie nie przesyłane strumieniowo.

Żadnego przesyłania strumieniowego dzisiaj

To oczywiście trochę smutne, ale podobnie jak ćwierćfinały wczoraj po południu, półfinały nie nie transmitowane w YouTube. Są widoczne tylko w kanale telewizyjnym Movistar Plus Sports.

Ci, którzy planowali oglądać mecze, z pewnością będą rozczarowani, ale fakt, że kanał taki jak Movistar kupuje wyłączne prawa telewizyjne do mistrzostw Hiszpanii, jest oczywiście dobrą rzeczą dla padel i dowód na rosnące zainteresowanie widzów naszym sportem.

 

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !