Faworyci zakwalifikowali się tego popołudnia do przedpremiera mistrzostw Hiszpanii padel ! Wielkie mecze rozpoczynają się jutro rano.

Dzięki czterem zwycięstwom w ciągu dwóch dni ulubione preprevia czyli Godo / Diaz i Lamperti / Yanguas zagrają jutro rano w pierwszej rundzie Previa Mistrzostw Hiszpanii.

Zaczyna się tak szybko, jak 09:30 do Padel Hangar poprzez spotkania na wysokim szczeblu: Yanguas / Lamperti vs Rafa Mendez / Salva Oria, Ale również Di Nenno / Restivo przeciwko Javi Martínez / Godo Diaz !

mecze godny pierwszych rund głównego losowania World Padel Tour ! Zwróć uwagę, że ziarno numer 2 z previi, Juani Mieres / Alvaro Cepero, przepadło, podobnie jak Victor Ruiz i Nacho Gadea, rozstawione 4 ...

Na dziewczyny, previa również będzie grana jutro rano o godz Padel Hangar też, będzie też kilka fajnych plakatów, takich jak Rico Martin / Pinacho twarzą do Bellver / Caparros!

Dla tych, którzy chcieliby rzucić okiem na obrazy, to wg ICI

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !