Preprevia i Previa skończyli, przejdźmy do stołu finałowego Mistrzostw Hiszpanii padela przynajmniej możemy powiedzieć, że są piękni ludzie.

Zmiana scenerii, kwalifikacje zakończyły się o godz Padel Hangar, teraz w centrum WiZinki jego ślad jest godny World Padel Tour, idealny do retransmisji.

U chłopców i dziewcząt najlepsze pary preprevia Lamperti / Yanguas i Jensen / Gomez wygrali wszystkie swoje mecze i zagrają dzisiaj w finale.

Jest bardzo ładne plakaty z XVI, jak Navarro / Carnicero przeciwko Villalba / De Osso wśród dziewcząt, które odbywają się dziś rano, czy Paquito Navarro / JM Diaz przeciwko Alexowi Ruizowi / Pablo Lijo, dziś wieczorem o 19:30! Ogólnie rzecz biorąc, uczestniczymy w spotkaniach godnych przynajmniej poprzedników World Padel Tour !

Jutro 8 nasion wejdzie do konkursu, zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet!

Aby rzucić okiem na wszystkie stoły ICI

Aby śledzić mecze na żywo na kanale Mistrzostw Hiszpanii w YouTube, przejdź do LA !

 

 

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !