Johan Bergeron i Benjamin Tison nadal zostawiają swoim przeciwnikom tylko okruchy w Mistrzostwach Francji padel 10.

Ziarno numer 1 niesie wszystko na swojej drodze. W półfinale, Johan i Benjamin zostawią tylko 3 gry dla rozstawionego z numerem 3, Authier / Lopes.

Podczas gdy słabsi zaczęli od przerwy wejściowej, potem doznali grzmotu swoich przeciwników, którzy wygrali 6 kolejnych gier, aby zdobyć pierwszego seta 6/1.

W drugiej rundzie François i Justin nadal próbowali wszystkiego, czasami osiągając bardzo dobre punkty, ale różnica w poziomie z 76. i 124. graczami World Padel Tour było dla nich zbyt ważne, by mieć nadzieję na lepsze w tej grze.

Jutro odbędzie się finał, na który wszyscy czekali, z potrójnymi mistrzami Francji Blanqué i Bergeron twarzą w twarz. Komu uda się zachować tytuł? Bardzo dobre pytanie, w każdym razie jest to bardzo fajny plakat, z dwiema parami, które jeszcze nie zgubiły zestawu w Cabriès!

Teraz czas na drugi półfinał kobiet, w którym Collombon / Godallier przeciwstawia się Detriviere / Vo!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !