Mistrzostwa Hiszpanii, które odbędą się w ten weekend w Madrycie, powitają wielu graczy, w tym gwiazdy WPT, którzy przez pewien czas startują przed premierą.

Ponad 200 par rozłożonych w 3 klubach

Mistrzostwa Hiszpanii padel w parach, które zaczynają w tę niedzielę 22 listopada w Madrycie, w ogóle nie odbywają się jak to, co możemy zobaczyć we Francji. U nas pary przechodzą najpierw przez fazy wydziałowe, potem regionalne, a następnie przechodzą przez ostatnie, które trwają weekend.

W Hiszpanii wszystkie regiony są pomieszane od samego początku i wszyscy spotykają się na tydzień padel bardzo wysoki poziom! Z Zgłoszono 162 pary u chłopców et 56 dziewcząt, jest wiele meczów, które trzeba będzie zorganizować. Dlatego konieczne jest nie mniej niż 3 klubów powitać wszystkich!

60 € dofinansowania!

30.000 30.000 euro dla mężczyzn i XNUMX XNUMX euro dla kobiet, to wystarczy, by przyciągnąć dobrych ludzi! Wielu najlepszych graczy w World Padel Tour odpowiedział obecny, w szczególności wśród dziewcząt Ariana Sanchez i Alejandra Salazar, Marta Marrero i Marta Ortega, Gemma Triay i Lucia Sainz, bliźniaczki Alayeto, Josemaria / Gonzalez, Amatriain / Llaguno, w skrócie, wszystkiego najlepszego !

Różne przepisy w Hiszpanii na to pozwalają gracze obcego obywatelstwa, którzy mają kartę rezydenta w Hiszpanii uczestniczyć. Tak więc wśród dżentelmenów znajdziemy kilku Argentyńczyków, Sanyo Gutierrez, Prowadzą Franco Stupaczuk, Juan Tello, Maxi Sanchez i Miguel Lamperti.

Nieco niejasny system rankingowy

Jeśli wśród pań, 6 najlepszych par World Padel Tour wszyscy są rozstawieni w głównym losowaniu, dla mężczyzn sposób wyznaczania miejsc jest nieco wyjątkowy. Więc, Juan Tello, associé au « retraité » Gaby Reca pour l’occasion, démarre au premier tour des preprevia ! Ich pierwszy mecz to zaplanowano na 09:00 w niedzielę ranowięc jeśli Chingotto / Tello są w finale Las Rozas Open, para Tello / Reca będzie musiała przegrać…

Jeszcze bardziej zaskakujące Miguel Lamperti / Miguel Yanguas i Javi Martinez / Godo Diaz, gracze, którzy zazwyczaj walczą o stoły World Padel Tour można również znaleźć w przedpremii! Juani Mieres i Alvaro Cepero lub Martin Di Nenno / Restivo start w Previi, więc zagrają we wtorek.

Poza tym odnajdują się gracze WPT preprevia, tacy jak Diego Gil i Francisco Jurado od razu w finałowym stole...

W perspektywie wiele spektakli

W ten sposób wchodzimy do głównego drawa przez mecz pomiędzy Alex Ruiz / Pablo Lijo zmierzy się z Juanem Martinem Diazem / Paquito NavarroW tym zwycięzca zmierzy się ze Stupaczuk / Gutierrez w następnej rundzie! Nierealny!

Pomimo tego raczej nieprawdopodobnego obrazu, nadal powinniśmy cieszyć się tymi mistrzostwami w Hiszpanii z poziom prawie godny Open du World Padel Tour. inny widoczne pary że 3 wyżej wymienione będą również obecne: Botello / Ruiz, Allemandi / Gonzalez, Nieto / Rico, Coello / Ramirez, Alba / Gil… ale także bardziej egzotyczne skojarzenia, jak Galan / Belluati czy Maxi Sanchez / Cristian Gutierrez!

Wśród dziewczyn są też najlepsze i powinniśmy się świetnie bawić! Pamiętaj, że mecze będą transmitowane w streamingu, a niektóre nawet na kanale Movistar ! Zaraz po Las Rozas Open rozpoczniemy bardzo dobry tydzień padel !

Dla tych, którzy chcieliby obejrzeć wszystkie obrazy, to jest tą drogą.