Mistrzostwa Hiszpanii, które odbędą się w ten weekend w Madrycie, powitają wielu graczy, w tym gwiazdy WPT, którzy przez pewien czas startują przed premierą.

Ponad 200 par rozłożonych w 3 klubach

Mistrzostwa Hiszpanii padel w parach, które zaczynają w tę niedzielę 22 listopada w Madrycie, w ogóle nie odbywają się jak to, co możemy zobaczyć we Francji. U nas pary przechodzą najpierw przez fazy wydziałowe, potem regionalne, a następnie przechodzą przez ostatnie, które trwają weekend.

W Hiszpanii wszystkie regiony są pomieszane od samego początku i wszyscy spotykają się na tydzień padel bardzo wysoki poziom! Z Zgłoszono 162 pary u chłopców et 56 dziewcząt, jest wiele meczów, które trzeba będzie zorganizować. Dlatego konieczne jest nie mniej niż 3 klubów powitać wszystkich!

60 € dofinansowania!

30.000 30.000 euro dla mężczyzn i XNUMX XNUMX euro dla kobiet, to wystarczy, by przyciągnąć dobrych ludzi! Wielu najlepszych graczy w World Padel Tour odpowiedział obecny, w szczególności wśród dziewcząt Ariana Sanchez i Alejandra Salazar, Marta Marrero i Marta Ortega, Gemma Triay i Lucia Sainz, bliźniaczki Alayeto, Josemaria / Gonzalez, Amatriain / Llaguno, w skrócie, wszystkiego najlepszego !

Różne przepisy w Hiszpanii na to pozwalają gracze obcego obywatelstwa, którzy mają kartę rezydenta w Hiszpanii uczestniczyć. Tak więc wśród dżentelmenów znajdziemy kilku Argentyńczyków, Sanyo Gutierrez, Prowadzą Franco Stupaczuk, Juan Tello, Maxi Sanchez i Miguel Lamperti.

Nieco niejasny system rankingowy

Jeśli wśród pań, 6 najlepszych par World Padel Tour wszyscy są rozstawieni w głównym losowaniu, dla mężczyzn sposób wyznaczania miejsc jest nieco wyjątkowy. Więc, Juan Tello, związany na tę okazję z „emerytowaną” Gaby Recą, startuje w pierwszej rundzie przygotowań ! Ich pierwszy mecz to zaplanowano na 09:00 w niedzielę ranowięc jeśli Chingotto / Tello są w finale Las Rozas Open, para Tello / Reca będzie musiała przegrać…

Jeszcze bardziej zaskakujące Miguel Lamperti / Miguel Yanguas i Javi Martinez / Godo Diaz, gracze, którzy zazwyczaj walczą o stoły World Padel Tour można również znaleźć w przedpremii! Juani Mieres i Alvaro Cepero lub Martin Di Nenno / Restivo start w Previi, więc zagrają we wtorek.

Poza tym odnajdują się gracze WPT preprevia, tacy jak Diego Gil i Francisco Jurado od razu w finałowym stole...

W perspektywie wiele spektakli

W ten sposób wchodzimy do głównego drawa przez mecz pomiędzy Alex Ruiz / Pablo Lijo zmierzy się z Juanem Martinem Diazem / Paquito NavarroW tym zwycięzca zmierzy się ze Stupaczuk / Gutierrez w następnej rundzie! Nierealny!

Pomimo tego raczej nieprawdopodobnego obrazu, nadal powinniśmy cieszyć się tymi mistrzostwami w Hiszpanii z poziom prawie godny Open du World Padel Tour. inny widoczne pary że 3 wyżej wymienione będą również obecne: Botello / Ruiz, Allemandi / Gonzalez, Nieto / Rico, Coello / Ramirez, Alba / Gil… ale także bardziej egzotyczne skojarzenia, jak Galan / Belluati czy Maxi Sanchez / Cristian Gutierrez!

Wśród dziewczyn są też najlepsze i powinniśmy się świetnie bawić! Pamiętaj, że mecze będą transmitowane w streamingu, a niektóre nawet na kanale Movistar ! Zaraz po Las Rozas Open rozpoczniemy bardzo dobry tydzień padel !

Dla tych, którzy chcieliby obejrzeć wszystkie obrazy, to jest tą drogą.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !