Niesamowite!

To wielka niespodzianka dnia, Adrien Maigret i Jean Thomas Peyrou zostały wyeliminowane przez parę Christophe Henry - Teri Groll.

Niespodzianka dnia dla panów!

Pod koniec całkowicie szalonego meczu, w 3 setach, słabsi z gry zdołali wyjść z gry pokonując dwóch faworytów 7-6/2-6/7-5.

Miejsce 38 i 41 w rankingu ogólnopolskim, Henryk i Groll oczywiście nie są obce padel Francuski. Widzieliśmy, jak Christophe i Hiszpan Ramillete denerwują wiele par w ostatnich tygodniach, podczas gdy Teri zawsze tworzyła solidny duet z Diego Garcią. Razem udowadniają, że są solidną parą, która potrafi stworzyć niespodziankę, pokonując ulubioną drużynę.

Po dojściu do półfinału FFT Padel Wycieczka Klubu Piramid, Adrien i Jean-Thomas osiągnąć naprawdę gorsze wyniki na Mistrzostwach Francji. Czy ten P2000 i rytm meczów zmęczył ich na ten weekend w Cabriès?

Pod koniec roku w grę może wchodzić wiele czynników.

Po stronie Groll i Henryk, to zwycięstwo rymuje się z dumą, ponieważ niewiele osób widziało, jak pokonali kapitana reprezentacji Francji w ostatnich latach i zawodnika, który zadebiutował w kolorze niebieskim na Mistrzostwach Europy w Marbelli.

Po stworzeniu sensacji dnia, będą musieli dziś odpocząć, ponieważ jutro czeka ich wielka gra.

Rzeczywiście będą musieli uzbroić się w odwagę, bo ich przeciwnikami do ćwierćfinału będą Bastien Blanqué i Thomas Leygue, dwóch wielkich zwycięzców ostatniego weekendu w Piramidach. Po udany mecz dzisiejszego popołudnia twarz Maxime Moreau i Jérôme Inzerillo, są pełni pewności siebie i gotowi zrobić wszystko, aby zabłysnąć podczas tej edycji Mistrzostw Francji w 2021 r. padel.

Czy outsiderzy dnia będą w stanie odtworzyć niespodziankę w sobotę przeciwko tej bardzo solidnej parze? w padel, nic nie jest ustalone, dziś wieczorem mamy trzykrotny dowód!

Dwie inne sensacje!

Rzeczywiście, po sensacji Groll / Henry, dwie inne pary stworzyły dziś niespodziankę! Jeśli Bordelais JT Peyrou nie był na przyjęciu, jego przyjaciele z południowego zachodu wyróżniali się tego wieczoru.

Pary Loruste / Armaniak et Anuluj / Grue udaremnił przewidywania, dominując odpowiednio Joulot / Sanchez i Auradou / Valsot!

Zwycięstwa 7/5 6/4 i 6/7 6/3 6/1, które pozwalają tym dwóm duetom spotkać się jutro w ćwierćfinale. To całkowicie szalony wieczór w Cabriés, a outsiderzy pokazują, że mają dość poziomu, by pokonać faworytów.

Jutro Grué i Cancel będą ścierać się z Authier Lopesem, podczas gdy Leruste i Armagnac będą mieli trudne zadanie rzucenia wyzwania numerom 1, Benjaminowi Tisonowi i Johanowi Bergeronowi!

Aby znaleźć zaktualizowane tabele, jest ICI !

Fan padel i pochodzenia hiszpańskiego padel płynie w moich żyłach. Bardzo chętnie podzielę się z Państwem moją pasją poprzez odniesienie do świata padel : Padel Magazine.