Mai Vo jest gościem Face-à-Face we wtorek, 19 maja o 18:5 Piąta francuska zawodniczka powróci z nami na swoje wspaniałe początki w padel do francuskiego zespołu padel.

Duża kąpiel

Zanim porozmawiamy o Padel, wrócimy do jego kariery tenisowej przed wyruszeniem na dużą kąpiel w Padel.

Wrócimy również do różnych stowarzyszeń Mai Vo od jej początków w Padel.

Skomplikowany 2019

Zanim zaczniemy mówić o ewolucji padla w 2019 roku, wrócimy do zdrowia Mai VO. Pamiętamy, że w zeszłym roku jego powrót do mistrzostw Francji w Padel w Casa Padel był skomplikowany. Powrót za wcześnie?

Elodie Invernon, Charlotte Soubrie, Charlotte Villeminot. Czy kobiecy padel ewoluuje pozytywnie przy coraz większej liczbie dobrych graczy? Czy jakieś dziewczyny oznaczyły go podczas tego szczególnego roku 2019 z powodu kontuzji?

Partnerzy Mai Vo

Będziemy pamiętać jego związek z Line Meites i niesamowitą rywalizację w National Padel Cup.

Audrey Casanova była również jej partnerem w 2018 roku. Dlaczego stowarzyszenie nie kontynuowało działalności po osiągnięciu finału mistrzostw Francji w Padel w Toulouse Padel Club. Pamiętamy również wspaniały finał przeciwko Alixowi Collombonowi i Jessice Ginier.

Czy możemy powiedzieć, że Amélie Feaugas zawdzięcza swoje miejsce we francuskim zespole padel Mai Mai? Czy ona uważa, że ​​to objawienie 2019?

Jaki jest cel drugiej połowy sezonu? Czy będzie kontynuować z Amélie Feaugas?

Czy mają plan przeciwko parze Collombon / Ginier? Czy zastanawiali się nad strategią gry przeciwko francuskim mistrzom padel? Czy możemy je pokonać?

Dzisiaj wydaje się, że para dużo mówi, to para Clergue / Godallier. Bardzo interesujące skojarzenie. Niektórzy obserwatorzy Padel oczekiwali możliwego stowarzyszenia Vo / Godallier. Czy kiedyś była to opcja? czy może się stać?

Francuski zespół padel

Nie grałeś w 2019 roku. Nie ma francuskich mistrzostw Padel, nie ma dużych turniejów pośrednich planowanych z góry przed światem Padel w listopadzie. Jak ona ma nadzieję przekonać trenera, żeby to wziął? Czy powinna udać się do Hiszpanii i sprawdzić, czy jest gotowa? Czy granie w turniejach męskich jest opcją dla nowego trenera francuskiej drużyny padel, Robin Haziza?

Jakie jest jego zdanie na temat przyjazdu nowego trenera, Robina Hazizy?

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.