Numer 1 w rankingu FIP i rankingu WPT, postaci Juan Lebron i Ale Galan najlepsza para na świecie. Wystarczy, by kontynuować w 2023 roku?

Podczas gdy zapowiedzi i plotki o separacji są powiązane wśród panów, można się zastanawiać, czy te wszystkie zmiany miały również wpływ na liczby 1.

Po pierwsze, ze ściśle sportowego punktu widzenia Ale i Juan wydają się nie mieć powodu, by zakończyć swój związek. Obaj mężczyźni mają dość podobne cechy, oferują m.in padel totalnie i nie można im się oprzeć, gdy grają w najlepszym wydaniu.

Ale kiedy sprawy nie idą zgodnie z planem, pojawiają się napięcia. Wiemy, że czasami dwóch graczy może mieć idealnie dopełniające się gry, ale trudno im się nawzajem wspierać…

Choć pogłoska o powrocie pary Lebron/Navarro wydaje się bardzo nieprawdopodobna (mężczyźni dokładnie się rozdzielili, ponieważ nie wspierali się już nawzajem) i szybko została zastąpiona przez ten między Paquito i Tello, niektórzy fani marzyliby o zobaczeniu stowarzyszenia Coello/Galan. Rzeczywiście, obaj gracze pokazali, że bardzo dobrze dogadują się podczas mundialu w Katarze, a Ale z pewnością będzie miało mniejszą presję z Arturo niż z Lebronem. Ale czy mieszkaniec Madrytu zaryzykuje opuszczenie tego, który jest? przez wielu uważany za najlepszego gracza na świecie ?

Na razie bardzo trudno jest wiedzieć, kto z kim zagra w przyszłym roku i możemy jedynie snuć przypuszczenia. Od Ciebie zależy, czy wyobrazisz sobie, że cyfry 1 oddzielają się od siebie, czy też widzisz, że są kontynuowane, dopóki znajdują się na górze padel Świat.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !