Padel Magazine - Padel ściga się od dwóch lat, ale w nadchodzących tygodniach francuski padel będzie miał wyjątkowy miesiąc.

1 / The 24 wrzesień: Padel Attitude inauguruje swój klub wystawą na wysokim poziomie

Juani Mieres

Za kilka dni Lille będzie miała wyjątkową okazję zobaczyć, co jest najlepsze w świecie padla: Juani Mieres, obecny świat numer dwa.

Pamiętaj, że to wydarzenie odbywa się w nowym klubie Padel, w którym już na początku miesiąca odbył się turniej, który odniósł sukces. Juani Mieres towarzyszyć będzie jego brat i dwóch graczy z France Padel Pro (Franck Binisti i Simon Boissé)

Aby uzyskać więcej informacji, umów się na spotkanie na następującej stronie: Mieres w Lille 24 / 09: A reality!

2 / Od 26 do 28 Wrzesień: Fazy kwalifikacyjne mistrzostw świata Padel w Belgii

Tak, Francja nie została zaproszona na ten rok, ale padel nie kończy się we Francji i będziemy tego częścią w przyszłym roku.

Wydarzenie odbędzie się w Belgii i zapowiada się magicznie z najlepszymi graczami z Belgii, Anglii, Holandii, Austrii i Niemiec.

Aby dowiedzieć się więcej: Wywiad z Alexem Pavy, wiceprezydentem Belgii Padelem et plakat kwalifikujący do mistrzostw świata w Padel

3 / The 4 październik: Pierwszy turniej padel i wystawy w Soccer Park Carrières-sous-Poissy

Soccer Park był jednym z pierwszych, którzy uwierzyli w padla. W regionie Ile-de-France Champigny's Soccer Park jest liderem, oferując dwa kryte boiska do padla. Sous Poissy (Yvelines) z Soccer Park Carrières (Yvelines) nie pozostaje nie tylko ze wspaniałym boiskiem do gry w padla i pierwszym wydarzeniem padla zaplanowanym na październik 4. Turniej i wystawa padla w programie ...

4 / 11 i 12 Październik: Inauguracja Padel Central w Lyonie z dużym poziomem

W ciągu dwóch dni Padel Central będzie oferował wiele atrakcji i wiele niespodzianek wokół Padel w pięknym klubie halowym. Aby dowiedzieć się więcej o klubie, odkryj piękny artykuł Jérôme Becasset.

5 / The 17 październik: Inauguracja Padel Arena w Rouen (do potwierdzenia)

Inauguracja z piękną wystawą w perspektywie dla mieszkańców Rouen. W październiku zostanie zaproponowany szeroki plan tego nowego klubu.

6 / 25 i 26 październik: Pierwszy duży turniej padel na Padel Sensation

Zaprezentowaliśmy już ten nowy klub Padel w Lille. On wychodzi na światło dzienne w swoim pierwszym dużym turnieju padel. Wszystkie informacje na oficjalnym plakacie klubu.

7 / Od 27 października do 1er Listopad: Oficjalna inauguracja Pucharu Krajowego Padel

Każdy zna National Tennis Cup (NTC), największy na świecie turniej tenisowy. Wszyscy będą wiedzieć, National Padel Cup (NPC). Zaproponowana zostanie formuła równoważna NTC, która pozwoli najlepszym graczom z każdej kategorii swojego klubu lub regionu na grę w finałach odbywających się w Międzynarodowym Akademickim Centrum Tenisowym Cap d'Agde. Premiera NPC zapowiada się wyjątkowo we Francji.

Mówi się, że najlepsi gracze na świecie mogą przyjść zrobić wielką wystawę, nie licząc osobowości, które przyjdą grać w padla. Premiera NPC pozwoli również na tydzień, aby zaoferować padel wszystkim uczestnikom za pośrednictwem turnieju padel, w którym zwycięska para przejdzie w kierunku tropików ...

Aby dowiedzieć się więcej: Witryna NPC et jego strona na Facebooku

Franck Binisti - Padel Magazine
Jerome Becasset

Jérôme Béasset jest Paquito Navarro zespołu Padel Magazine, Obraźliwy we wszystkich tematach świata Padel, wraca na wiele tematów z zawsze uważnym okiem.