Padel Magazine - padel ściga się od dwóch lat, ale w nadchodzących tygodniach padel francophone będzie cieszyć się wyjątkowym miesiącem.

1/24 września: Padel Attitude zainauguruje swój klub wystawą na wysokim poziomie

Juani Mieres

Za kilka dni Lille będzie miała wyjątkową okazję zobaczyć, co jest najlepsze w świecie padla: Juani Mieres, obecny świat numer dwa.

Pamiętaj, że to wydarzenie odbywa się w klubie padel zupełnie nowy w miejscu, w którym odbył się już turniej, który był prawdziwym sukcesem na początku miesiąca. Juani Mieresowi towarzyszyć będzie jego brat i dwóch zawodników z Francji Padel Pro (Franck Binisti i Simon Boissé)

Aby uzyskać więcej informacji, umów się na spotkanie na następującej stronie: Mieres w Lille 24 / 09: A reality!

2 / Od 26 do 28 września: Fazy kwalifikacyjne mistrzostw świata padel w Belgii

Tak, Francja nie została zaproszona na ten rok, ale padel nie kończy się we Francji i będziemy tego częścią w przyszłym roku.

Wydarzenie odbędzie się w Belgii i zapowiada się magicznie z najlepszymi graczami z Belgii, Anglii, Holandii, Austrii i Niemiec.

Aby dowiedzieć się więcej: Wywiad z Alexem Pavy, wiceprezydentem Belgii Padelem et plakat kwalifikujący do mistrzostw świata w Padel

3/4 października: Pierwszy turniej padel i wystawy w Soccer Park w Carrières-sous-Poissy

Soccer Park był jednym z pierwszych, w który uwierzył padel. W regionie Île-de-France to Champigny Soccer Park wskazał drogę, oferując dwa padel wewnątrz. Soccer Park w Carrières sous Poissy (Yvelines) nie może być gorszy od nie tylko wspaniałego padel indoor i jej pierwsze wydarzenie padel zaplanowany na 4 października. Turniej i wystawa padla w programie ...

4 / 11 i 12 Październik: Inauguracja Padel Central w Lyonie z dużym poziomem

W ciągu dwóch dni Padel Central będzie oferował wiele atrakcji i wiele niespodzianek wokół Padel w pięknym klubie halowym. Aby dowiedzieć się więcej o klubie, odkryj piękny artykuł Jérôme Becasset.

5/17 października: Inauguracja Padel Arena w Rouen (do potwierdzenia)

Inauguracja z piękną wystawą w perspektywie dla mieszkańców Rouen. W październiku zostanie Wam zaoferowane szerokie ujęcie tego nowego klubu.

6/25 i 26 października: Pierwszy duży turniej padel à Padel sensacja 

Zaprezentowaliśmy już ten nowy klub Padel w Lille. On wychodzi na światło dzienne w swoim pierwszym dużym turnieju padel. Wszystkie informacje na oficjalnym plakacie klubu. 

7 / Od 27 października do 1er Listopad: Oficjalna inauguracja Pucharu Krajowego Padel

Wszyscy znają National Tennis Cup (NTC), największy na świecie turniej tenisowy. Wszyscy będą wiedzieć, National Padel Puchar (NPC). Zostanie zaoferowana formuła odpowiadająca NTC, która pozwoli najlepszym graczom w każdej kategorii swojego klubu lub regionu zagrać w finałowych etapach, które odbywają się w międzynarodowym akademickim centrum tenisowym Cap d'Agde. Premiera NPC zapowiada się we Francji wyjątkowo.

Mówi się, że najlepsi gracze na świecie mogą przyjść zrobić wielką wystawę, nie licząc osobowości, które przyjdą grać w padla. Premiera NPC pozwoli również na tydzień, aby zaoferować padel wszystkim uczestnikom za pośrednictwem turnieju padel, w którym zwycięska para przejdzie w kierunku tropików ...

Aby dowiedzieć się więcej: Witryna NPC et jego strona na Facebooku

Franck Binisti - Padel Magazine
Jerome Becasset

Jérôme Béasset jest Paquito Navarro zespołu Padel Magazine. Ofensywa na wszystkie tematy ze świata padelpowraca do wielu tematów z zawsze przenikliwym okiem.