Podczas jednej z naszych tradycyjnych ankiet nt Instagram, zapytaliśmy Cię, czy tak myślisz Momo Gonzalez i Coki Nieto byli zainteresowani przejściem na prawą stronę.

A jeśli pomysł nie jest do końca przekonany, większość z Was nadal uważa, że ​​obaj Hiszpanie powinni zmienić strony. Rzeczywiście, 58% wyborców uważa, że ​​Momo i Coki powinny przesunąć się w prawo.

Ci, którzy głosowali na „tak”, z pewnością myślą podobnie jak nasz specjalista Stéphane Penso, że czas defensywnych lewych zawodników dobiegł końca i że musimy teraz skorzystać z dużego uderzenia, aby móc mieć nadzieję na osiągnięcie najwyższego poziomu po tej stronie tabeli .

42%, które głosowało na „nie”, prawdopodobnie uważa, że ​​Coki i Momo, którym udało się dostać do światowej Top 16 dzięki swojej jakości technicznej i umiejętności bardzo mocnej obrony na lewej stronie, niekoniecznie byliby bardziej skuteczni na drugiej przekątnej. ..

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !