Gra w muzyczne krzesła w kręgu zawodowym toczy się pełną parą i w tej chwili dwóch graczy zostało nieco w tyle: Momo González et Edwarda Alonso.

Rzeczywiście, Momo Gonzalez ponownie spróbował tego doświadczeniaAlex Ruiz. Niestety dla niego, Kapitan Ameryka zdecydowałby się kontynuować swoją przygodę gdzie indziej, obok Javi garrido, również porzucony przez Mike'a Yanguasa. W końcu wydaje się, że wszyscy znaleźli odpowiednią osobę… z wyjątkiem Momo Gonzaleza.

Jednak inny mężczyzna zostaje bez kolegi z drużyny: Edwarda Alonso. Młodemu 23-letniemu zawodnikowi talentu Hiszpana nie trzeba już demonstrować. Przez długi czas udostępniał utwór m.in Alex arroyo, nowy partner Sanyo Gutiérrez.

W związku z tym ci dwaj gracze sami, zostaną powiązani podczas FIP Platynowa Sardynia która odbędzie się od 14-20 lipca. Momo Gonzalez i Edu Alonso zajmują w tej chwili pierwsze miejsce w tym turnieju.

Zatem pytanie brzmi: czy to skojarzenie jest trwałe? ? Trudno w tej chwili powiedzieć, bo nic nie zostało jeszcze potwierdzone. I nieuchronnie, z powodu braku partnerów, Momo i Edu niewątpliwie musieli się spieszyć, aby znaleźć zastępstwo dla swojego byłego kolegi z drużyny. Nie jest jednak wykluczone, że w następnym utworze podzielą się tym utworem Premier Padel.

Ta platyna FIP niewątpliwie pomoże swoim dwóm zawodnikom sprawdzić się na torze, w rzeczywistych warunkach.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.