Księstwo Monaco rzeczywiście weźmie udział w Mistrzostwa Europy 2024 w Cagliari, po kwalifikacjach w Oslo, wcześniej w tym miesiącu.

W swojej grupie Monako uniknęło kilku ważnych fragmentów, takich jak Portugalia, również zakwalifikował się do Cagliari. Księstwo spotkało Turcję i Estonię. Zespół Monako, w składzie Pierre et Florian Valsot, Dario Maturi, Eugenio Forchione, Benjamin Chavanis et Arnauda Piancentile’a, musiały stoczyć prawdziwą bitwę podczas swojego pierwszego meczu grupowego z Estonią.

Pierwsze spotkanie było kluczowe dla kwalifikacji Monako do Mistrzostw Europy na Sardynii. Spotkanie było bardzo zacięte, wygrane pod koniec napięcia przez zawodników Monako: 2/6 6/3 7/5. Z tyłu pozostałe dwa spotkania będą przebiegały szybciej.

W końcu Monako wygrało 2:1 z Estonią.

Stało się to bardzo szybko, ostatniego dnia meczu z Turcją, w wygranym 3:0 meczu. To jest do powiedzenia, Monegańczycy pozostawili tureckim graczom tylko jeden mecz na trzech spotkaniach…

Basen Kwalifikacyjny Monako w Europie

Zatem w przyszłym miesiącu Monako znajdziemy na Sardynii. Co więcej, Francja mogłaby spotkać się z księstwem w meczu grupowym!

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.