Po temu jak wczoraj dość łatwo zatriumfował nad Niemcami, francuska drużyna mężczyzn rozegra dziś ważny mecz z Paragwajem.

Alexis Salles opowiedziała nam noc losowaniaParagwaj to bardzo twardy przeciwnik, który ma w swoich szeregach utalentowaną młodzież, o czym świadczy tytuł mistrza świata juniorów zdobyty kilka tygodni temu w Torreon.

A jeśli przyjrzymy się bliżej drużynie, która wczoraj pokonała Polskę 3/0, zobaczymy, że członkowie selekcji to w większości poważni gracze APT. Padel Wieża. Wśród nich znajdziemy Matiasa Popovicha (nr 25), Martina Abuda (nr 23), Pedro Castañeyrę (nr 40), Horacio Adorno (nr 47) czy nawet José Beniteza (57).

Jest to więc bardzo bliskie i spektakularne starcie, które powinniśmy zobaczyć, a stawką jest pierwsze miejsce w grupie.

Aby śledzić spotkanie, odbywa się ono tuż poniżej. Będziemy Was informować, gdy tylko kompozycje zostaną wydane.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !