Drużyny francuskie osiągnęły już bardzo dobry występ w tych Mistrzostwach Świata, awansując do półfinałów, gdzie zmierzą się z Hiszpanią.

Dzisiaj czekają nas dwie Francja-Hiszpania. Dziewczyny będą o 15:00 we Francji (13:18 we Francji), a chłopcy od 16:XNUMX (XNUMX:XNUMX z nami). Możliwość spojrzenia wstecz na karierę dwóch francuskich drużyn.

Ścieżka bez pułapek dla Francuzek

Można powiedzieć, że dla delegacji francuskiej te Mistrzostwa Świata to już sukces. W rzeczy samej, dziewczyny poradziły sobie już lepiej niż piąte miejsce 2018 w Paragwaju. Ultra dominujący w basenie Francuzi, którzy pamiętają trzy małe historyjki, byli bardzo solidni w meczu z Meksykiem. Zauważamy, że w ślad za Alix Collombon i Léą Godallier, którzy nadal rozwijają się w World Padel Tour, poziom rośnie tylko wśród wybranych graczy. Jako dowód, Francuzi nie przegrali jeszcze ani jednego seta w tym konkursie, nawet jeśli nieuchronnie to się dzisiaj zmieni...

Drużyna dziewcząt Francji Katar 2020

Chłopcy wygrywają dwie wspaniałe walki

Chłopcy mieli bardziej skomplikowany przebieg, ale wyszli znakomicie. Można powiedzieć, że zawodnicy Alexis Salles będą walczyli o to miejsce w półfinale. Dwukrotnie to wicemistrzowie Francji Thomas Leygue i Bastien Blanqué przynieśli ostatni punkt do selekcji. Mistrzowie Francji, Benjamin Tison i Johan Bergeron, wykonali już zadanie, wprowadzając zespół na właściwe tory. Widzieliśmy, jak rezerwowi wiwatowali we wszystkich meczach i to po części dzięki temu wspaniałemu nastrojowi drużynie Alexisa Sallesa udało się wyjść z dwóch wielkich bitew przeciwko Paragwajowi, a następnie Urugwajowi.

Francja mężczyźni radość globalny katar 2020

Brak presji na Hiszpanię

Już dziś odebranie seta z Hiszpanii byłoby zwycięstwem, co udało się osiągnąć tylko raz przez wszystkie francuskie drużyny razem wzięte. To właśnie w Marbelli podczas Mistrzostw Europy Alix Collombon i Léa Godallier wygrały pierwszą rundę z Amatriain / Iglesias.

Jeśli poziom rośnie w sześciokąt, na razie Francuzi nie mogą konkurować z jednym z dwóch najlepszych narodów na świecie.

U dziewcząt Hiszpania ma 7 najlepszych graczy w rankingu WPT, a najniżej notowana Marta Ortega zajmuje 12. miejsce...

Martita Ortega Hiszpański wybór Katar 2020 świat

To hasło będzie przyjemnością dla Francuzek, które będą miały szansę zmierzyć się z tymi mistrzami na korcie centralnym, a tym samym być transmitowane w Bein Sport po raz drugi od początku zawodów!

Z chłopcami jest mniej więcej tak samo. Iberyjska selekcja ma w swoich szeregach trzech pierwszych graczy w rankingu WPT (Ale Galan, Juan Lebron i Paquito Navarro), a pozostałych 5 znajduje się w pierwszej 20. Niebiescy zatem podejdą do tego meczu bez żadnej presji i wiedzą -na nigdy, może uda im się zabrać jeden lub nawet zestawy z tej armady?

Katar World Cup – Hiszpania wysyła swoją armadę

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !