Zrobione ! Hiszpanie naśladuj Hiszpanów przez zdominowanie Argentyny w finale o tytuł World padel 2020!

Hiszpania jest na dachu padel światowy. Po epickim meczu wygranym 7/5 w trzecim secie Paquito Navarro i Juana Lebrona, selekcja Juanjo Gutierreza zdobyła tytuł. Strategia hiszpańskiego trenera, który wolał rozdzielić dwa światowe liczby, opłaciła się.

Zwycięzcy Pucharu Świata hiszpania uśmiechają się padel 2020

W pierwszym meczu polecieli Ale Galan i Arturo Coello. W przeciwieństwie do Sanyo Gutierreza i Agustina Tapii Iberyjczycy rozpoczęli z hukiem, nabierając tempa i atakując swoich przeciwników. Imperialni biorą pierwszego seta 6/1. Zwycięzcy Malmö Open poradzili sobie dobrze, aby powrócić w drugim akcie, ale nie na tyle, aby zapobiec ucieczce swojej drużyny: 6/1/7/5 i pierwszy punkt dla Hiszpanii.

Drugi mecz rozpoczął się w ten sam sposób, co pierwszy, z Paquito Navarro i Juanem Lebronem, którzy pozostawili bardzo niewiele opcji dla swoich przeciwników dnia: Martina Di Nenno i Fernando Belasteguina. Ale kolega z drużyny Paquito z WPT i „King Bela” się obudzili. Wykorzystując powolne warunki pod koniec dnia, Argentyńczycy oskarżyli przeciwników o zdobycie wyniku.

Kiedy Bela i Martin prowadzili 5/2 w trzecim secie, myśleliśmy, że będziemy mieli prawo do decydującego meczu, ale Hiszpanie nie widzieli tego w ten sposób. Raczej rażące błędy po stronie argentyńskiej pozwoliły odzyskać siły tym, którzy grali razem w 2019 roku na WPT. Graczealbiceleste wyraźnie przegapili swoją szansę w tej trzeciej rundzie a nawetSkurcze Paquito pod koniec meczu nie mogły nic zmienić po meczu. Silniejsi w konkluzji Hiszpanie wygrali 6/2 3/6 7/5 i zaoferowali złoty medal swojemu krajowi.

Radość zwycięstwo hiszpania mistrzowie świata lebron paquito galan katar

Hiszpania, która ma 3 najlepszych graczy w rankingu WPT, udowadnia, że ​​jest obecnie krajem numer 1 na świecie padel !

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !