Katar World Cup 2020: plakaty z ćwierćfinału

Poznaj tabele ćwierćfinałów, które odbędą się jutro w Doha na Mistrzostwach Świata Padel 10.

Zaraz po zakończenie meczów grupowych, wylosowano plakaty ćwierćfinałów. Oto mecze, w których jutro weźmiemy udział.

U mężczyzn

Podobnie jak w fazie grupowej, możemy powiedzieć, że Habowie korzystają z dość łagodnego losowania, unikając Włoch, które były strachem na wróble wśród drugiej grupy. Nadal trzeba będzie uważać na tych Urugwajczyków, których przewodzi niejaki Diego Ramos (75. miejsce w WPT), który dzisiaj pokonał Meksyk 3/0. Spotkanie odbędzie się od godziny 18:00.

Biedni Włosi, po opuszczeniu najbardziej jednorodnej grupy, w ćwierćfinale dziedziczą Hiszpanię. Cios dla wicemistrzów Europy, którzy marzyli o półfinale i którzy będą musieli dokonać największego wyczynu w historii padel osiągnąć to. Najwyraźniej w obliczu hiszpańskiej armady trudno sobie wyobrazić, jak Transalpine mogli się przebić ...

Pozostałe dwa ćwierćfinały rozgrywane są pomiędzy Amerykanami Południowej. I normalnie nie powinno być zbyt wiele problemów dla Brazylii i Argentyny z odpowiednio Chile i Paragwajem.

Powinniśmy zatem logicznie mieć prawo do miłego clasico w półfinale! Z drugiej strony mamy nadzieję na nową Francję-Hiszpania w ostatnich czterech.

U pań

Francuzi unikają także najniebezpieczniejszego narodu w hat 2, Brazylii, i dziedziczą Meksyk. Jednorodna selekcja prowadzona przez Anę Marię Cabrejas, 91. w WPT, która nie przedstawiła dzisiaj szczegółów przeciwko Urugwajowi. Francja będzie więc musiała wykonać poważną usługę, aby dotrzeć do półfinału. Spotkanie odbędzie się o godzinie 15:13 czasu lokalnego (XNUMX:XNUMX we Francji).

To Włochy, zdecydowanie nie zepsute, zmierzą się z nimi auriverde. Jeśli Brazylijczycy marzenie o trzecim miejscu, Transalpines wystartują w tym spotkaniu całkiem faworytami, w szczególności dzięki ich mnóstwu graczy z World Padel Tour.

Belgowie mieli nieszczęście spaść na hiszpańskiego ogra, podczas gdy my nie oddajemy zbyt wiele skóry Niemcom przeciwko Argentynie.

Mogliśmy zatem, podobnie jak w przypadku mężczyzn, rozegrać półfinał między Hiszpanią a Francją! Z drugiej strony wszystko wskazuje na to, że Argentyna znajdzie Włochy.

Publié par
Xan Tafernaberry