Katar 2020 World Cup: Les Bleues otrzymało 3 z 3

Dni mijają i wyglądają tak samo dla naszych Francuzek, które idą dalej Trzecia wygrana w tylu grach przeciwko Niemcom. Teraz skup się na ćwierćfinale.

Wszystko pod kontrolą dla Collombon / Soubrie

Podczas gdy niemieccy widzowie byli słyszani na początku meczu, duet Collombon / Soubrie szybko klimatyzował tor. W przeciwieństwie do pary Tiedjen / Breyer Francuzi przelecieli nad spotkaniem. Agresywni i zatroskani Alix i Charlotte włożyli wszystkie niezbędne składniki, aby pozostawić przeciwnikom tylko jedną grę!

Wynik końcowy: 6-0 / 6-0

Godallier / Vo, jak za starych dobrych czasów

Para Godallier / Vo również chodziła podczas meczu z Kurzem / Hoferem. Już zrównane z USA, para została odnowiona, aby „dokończyć pracę”. Na przemian krótkiej gry, lobów i agresji w locie, dali naszym widzom recital. Nigdy się tak naprawdę nie martwiąc, wygrywają po raz kolejny, nie przegrywając żadnej gry!

Wynik końcowy: 6-0 / 6-0

Poważne, zdecydowane i zastosowane, nasze Bleues zajmują pierwsze miejsce w tej grupie D i teraz spoglądamy w stronę ćwierćfinałów tego świata, które mają nastąpić jutro. Dzięki temu zwycięstwu unikną w następnej rundzie Hiszpanii, Argentyny i Włoch!

Również śledzić trzeci mecz (bez stawki), w opozycji Ligi / Invernon do duetu Grove / Scholten:

 

Publié par
Nasser Hoverini