Zrobione ! Hiszpania koronowana na mistrza świata padel 2020 w Doha, Katar. Faworyci konkursu dominują w finale Argentyny.

Byli wielkimi faworytami zawodów i można powiedzieć, że zawodnicy Iciara Montesa nie zawiedli. Hiszpanie zdobyli tytuł mistrzów świata dzięki zwycięstwu 2/0 nad Argentyną.

Światowy numer 1, Gemma Triay i Alejandra Salazar, perfekcyjnie zaprezentowali swoją drużynę przeciwko Campus / Jensen: 6/0 6/2.

Drugi mecz był znacznie bardziej uzależniony, oferując bardzo dobre widowisko dla widzów obecnych w Doha. Pod koniec napięcia to Paula Josemaria i Ari Sanchez wygrali z Delfi Breą i Aranzazu Osoro: 7/6 2/6 6/4. Bardzo duży mecz, podczas którego druga para WPT zostanie pokonana przez 6. i 13. gracza w rankingu. Ostatecznie Hiszpanie wygrali krótką głową, ale powinniśmy pogratulować parzealbiceleste, który dał wszystko na torze.

To siódmy świat wygrany przez Hiszpanów.

Teraz jest inne Argentyna-Hiszpania co nas czeka. Zemsta za Amerykanów Południowej czy podwojona za Iberyjczyków?

Odpowiedz tuż poniżej!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !