Po temu jak przegrał pierwszy mecz z Włochami, czy Francuzki mogą przeprowadzić „remountadę” przeciwko Włochom? Odpowiedz za chwilę.

Fani suspensu powinni być przygotowani na ucztę!

Po zwycięstwie Giulii Sussarello (54 WPT) i Chiary Pappacena (59 WPT) z Fioną Ligi i Élodie Invernon (6/2 6/2), to Alix Collombon i Charlotte Soubrie pozwoliły Francji na zgarnięcie wyniku. Lyon i Toulousaine wygrywają 6/3 6/3 z Tommasi (100 WPT) / Stellato (97 WPT) i pozwalają Francji dalej marzyć o brązowym medalu.

Soubrie Collombon katarski skok na ramię 2020

 

Na barkach Léi Godallier i Mai Vo spoczywają teraz wszystkie francuskie nadzieje. Za kilka chwil zawodniczka z Tahiti i kobieta z Bordeaux zmierzą się z Carolina Orsi (60 WPT) i Giorgia Marchetti (82 WPT). Mecz niełatwy na papierze, ale wciąż w zasięgu The Blues. Podopieczni Robina Hazizy odchodzą z niewielką psychologiczną przewagą, ponieważ Léa (z Ari Cañellasem) dwukrotnie wygrała z Orsi w ostatnich tygodniach!

Dajemy Ci link do śledzenia meczu:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !