Katar World Cup: dobre czwarte miejsce dla the Blues

W ten sobotni poranek odbył się mecz o trzecie miejsce pomiędzy Francja w Brazylii po męskiej stronie.

Dopasuj 1

To są Jérôme Inzerillo i Bastien Blanqué który jako pierwszy wszedł na tor. Stanęli w obliczu Lucas Campagnolo, znany gracz World Padel Tour et Julio Julianoti, 5. miejsce w APT.

Francuzi grają pełnią szczęścia, dają z siebie wszystko i wszystkie gry są uzależnione. Ale za każdym razem wpada w ręce Brazylijczyków.

Jérôme i Bastien nie mają złego meczu, ale Brazylijczycy są silniejsi i logicznie wygrywają.

Wynik końcowy: 6-1 / 6-3.

Dopasuj 2

Na drugie spotkanie w grze przyszła kolej na mistrzów Francji, by walczyć z bardzo liczną parą, złożoną z Pablo Lima "El Canon de Porto Alegre”I Lucas Cunha.

 

Johan Bergeron i Benjamin Tison osiągnęli bardzo duży mecz, utrzymując wysoką drażetkę tej wspaniałej drużynie. Niestety, dwa trochę pominięte mecze na 5/4 w dwóch setach oferują zwycięstwo Brazylijczykom. Jeden kombi w każdym zestawie 6/4 6/4. oferowanie solidnej gry i znajdowanie luk w obronie dwóch Brazylijczyków.

Trzeci mecz nie został rozegrany, trójkolorowe wolały iść wspierać dziewczyny w decydującym meczu.

Wynik końcowy tego spotkania 3-0. The Blues zajęli czwarte miejsce, podobnie jak w Paragwaju. Jak Alexis Salles powiedział nam pod koniec meczu, że francuska drużyna da z siebie wszystko na torze, więc nie ma co żałować:

Uważam, że wynik pierwszej partii jest bardzo surowy. Pod względem intensywności obecni byli Francuzi. W drugim meczu stoczyliśmy dobrą walkę, ale Brazylijczycy byli faworytami i pokazali to w tych dwóch meczach. Nie żałuje tego. Osiągnęliśmy nasz cel startowy, czyli czwarte miejsce. Trzy narody: Argentyna, Hiszpania i Brazylia są wyraźnie powyżej. Nawet jeśli uda nam się zagrać dobre mecze z Brazylią, to dziś rano pokazali swoją wyższość.

Publié par
Zespół zarządzający Padel Maj