Te globalne Świetnie wystartowała nasza francuska drużyna kobiet, która wygrała 3-0 z Urugwajem.

Początek trąby powietrznej

Poważny i od początku stosowany, nasz Francuz nie pozostawił Urugwajczykom najmniejszych szans. Wraz z rozpoczęciem kategorii +45 lat, celem było zaznaczenie duchów wejściowych. Para Geraldine Sorel – Emmelien Lambregts nie wchodził w szczegóły, nie pozostawiając duetu najmniejszej gry Caselli–Ferreira (Zwycięstwo na wynik 6-0 6-0).

W kategorii +40 lat francuski duet składał się zAmelie Detriviere i Catherine Lalanne. Podobnie jak ich koledzy z drużyny, opanowali swój temat, narzucając się w dużej mierze dzięki wynikowi 6-1 6-0 twarz Daina Bagurskas – Claudia Berdia.

Ostatni mecz tego dnia dla naszych tricolorów dotyczył kategorii +35 lat. Para składa się z Marie Lefevre i Audrey Casanova przegrał tylko mały mecz, doskonale zarządzając tym ostatnim meczem, który często jest trudny do rozegrania, gdy drużyna już wcześniej potwierdziła zwycięstwo. Zwycięstwo naszych Bleues 6:0 6:1 z Natalią Lindiman i Mercedes Abin.

Wybieram się teraz do Hiszpanii

Pełen dom dla naszych Francuzek, które najpiękniej rozpoczynają zawody. Od teraz będą musieli odpocząć i zebrać maksimum sił przed bardzo ważnym meczem, który ich czeka z Hiszpanią (zwycięstwo Brazylii na wynik 3 do 0).

Nasser Hoverini

Pasjonuje się piłką nożną, odkryłam padel w 2019 roku. Od tego czasu szalona miłość do tego sportu do tego stopnia, że ​​porzuciłam mój ulubiony sport.