Monte-Carlo International Sports restrukturyzuje zespół zarządzający.

W ten sposób dyrektor sportowy Nito Brea, z powodów osobistych rezygnuje ze stanowiska oraz kierownika mistrza Monte-Carlo Padel, aby skoncentrować się na swoich zawodowych zobowiązaniach w Argentynie.

Z drugiej strony firma potwierdza powołanie Oscara Solé na stanowisko rzecznika prasowego i Matíasa Fernándeza w sieciach społecznościowych.

Nito Brea, były zawodowy zawodnik, profesjonalny trener i kapitan argentyńskiej drużyny kobiet, prowadzi także klub Monasterio w Buenos Aires, który wkrótce będzie gospodarzem etapu wstępnego Argentina World Padel Tour.

Nito Brea był niezbędny do uruchomienia Monte-Carlo International Sports (MCIS) i wszystkich projektów sportowych firmy prowadzonych przez Fabrice Pastor, w tym Monte-Carlo Padel Master, Fabrice Pastor Cup, Padel Soleil Tennis Club i sponsoring obiecujący profesjonaliści i młodzi gracze.

W tej chwili jego celem jest zwiększenie klubu wiosłowego i szkolenie jego córki, Delfiny Brei, która grała w tym sezonie w drużynie MCIS z kampusem Silvana.

Monte-Carlo International Sports dziękuje Nito Breie za współpracę i poświęcenie i życzy mu powodzenia w przyszłych przedsięwzięciach.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.