Montpellier jest z pewnością jednym z miast, w których wielu graczy nie rozumiało, dlaczego całkowicie brakowało miejsc na padel.

Odtąd nie będą pytać, ponieważ klub tenisowy Teyran na północy Montpellier oferuje teraz efemeryczny kort tenisowy przed założeniem pierwszego prawdziwego klubu padel: Padel Club Montpellier Métropole.

Padel na północy Montpellier

Padel Club Montpellier Métropole będzie zlokalizowany właśnie w miejscowości Vendargues w rejonie Salaison. Thierry i Yann, właściciele tego klubu, ogłaszają „otwarcie klubu 1er kwartał 2016”.

Miłośnicy sportów zimowych, obaj partnerzy pochodzą z różnych środowisk: Yann jest tenisistą i Thierry, squashistą, a szczególnie liderem biznesu finansowego i nieruchomości. Pomiędzy nimi zamierzają „utworzyć wiele centrów w regionie".

Kompleksy 2, które się otwierają

W końcu są to dwa kompleksy, które powstaną w metropolii Montpelliéraine (Vendargues i Jacou), umożliwiając przyszłym członkom uprawianie sportów rakietowych 5 na kilku stronach! Pole Padel (korty wewnętrzne 4 w kompleksach i kilka kortów zewnętrznych u różnych partnerów klubu tenisowego), squash 9, korty do badmintona 3, ping-pong i dostęp do klubów partnerskich kortów tenisowych.

W przygotowaniu będą również miejsca do ćwiczeń cardio / fitness.

Coraz bardziej modna koncepcja: subskrypcja zapewniająca dostęp do wszystkich stron

Koncepcja jest unikalną mapą umożliwiającą dostęp do wszystkich przestrzeni.

Ta karta zostanie przyznana zgodnie z potrzebami wszystkich, najbardziej lojalni będą mieli wiele korzyści.

W ramach struktur gracze będą mieli dostęp do szatni / restauracji / klasycznego baru lub baru ekologicznego (bar sokowy poprzez ekstrakcję w celu zachowania witamin) oraz proshop specjalizujący się w sportach rakietowych i oferujący szereg usług na zamówienie.

Czekając na otwarcie dwóch kompleksów, przyjdź i wypróbuj Padel w klubie tenisowym w Teyran (ścieżka sportowa), klubie partnerskim 1er przyszłego kompleksu. (Informacja Yann 0674448614 / www.padel-club-montpellier-metropole.com)

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.