Montpellier jest z pewnością jednym z miast, w których wielu graczy nie rozumiało, dlaczego całkowicie brakowało miejsc na padel.

Od teraz nie zadają sobie już tego pytania, ponieważ klub tenisowy Teyran na północy Montpellier oferuje teraz efemeryczny kort do padla przed założeniem pierwszego prawdziwego klubu padla: The Padel Club Montpellier Métropole.

Padel na północy Montpellier

Le Padel Club Montpellier Métropole będzie zlokalizowany dokładnie w miejscowości Vendargues na obszarze Salaison. Właściciele klubu Thierry i Yann ogłosili zatem „otwarcie klubu w I kwartale 1 roku”.

Miłośnicy sportów zimowych, obaj partnerzy pochodzą z różnych środowisk: Yann jest tenisistą i Thierry, squashistą, a szczególnie liderem biznesu finansowego i nieruchomości. Pomiędzy nimi zamierzają „utworzyć wiele centrów w regionie".

Kompleksy 2, które się otwierają

W końcu dwa kompleksy ujrzą światło dzienne w metropolii Montpellier (Vendargues i Jacou), umożliwiając przyszłym członkom uprawianie 5 sportów rakietowych w kilku miejscach! Plik Padel oczywiście (4 korty kryte w kompleksach i kilka kortów zewnętrznych w różnych partnerskich klubach tenisowych), 9 kortów do squasha, 3 korty do badmintona, tenis stołowy i dostęp do kortów tenisowych klubów partnerskich.

W przygotowaniu będą również miejsca do ćwiczeń cardio / fitness.

Coraz bardziej modna koncepcja: subskrypcja zapewniająca dostęp do wszystkich stron

Koncepcja jest unikalną mapą umożliwiającą dostęp do wszystkich przestrzeni.

Ta karta zostanie przyznana zgodnie z potrzebami wszystkich, najbardziej lojalni będą mieli wiele korzyści.

W ramach struktur gracze będą mieli dostęp do szatni / restauracji / klasycznego baru lub baru ekologicznego (bar sokowy poprzez ekstrakcję w celu zachowania witamin) oraz proshop specjalizujący się w sportach rakietowych i oferujący szereg usług na zamówienie.

Czekając na otwarcie dwóch kompleksów, przyjdź i wypróbuj Padel w ramach klubu tenisowego Teyran (chemin des sports), pierwszego klubu partnerskiego przyszłego kompleksu. (Informacje Yann 1 / www.padel-club-montpellier-metropole.com)

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.