Montpellier to z pewnością jedno z miast, w których wielu graczy nie rozumiało, dlaczego brakowało boisk piłkarskich. padel.

Odtąd niech nie zadają sobie więcej pytań, ponieważ klub tenisowy Teyran na północy Montpellier oferuje teraz kort padel efemeryczne przed powstaniem pierwszego prawdziwego klubu padel : Padel Club Montpellier Métropole.

Du padel na północy Montpellier

Le Padel Club Montpellier Métropole będzie zlokalizowany dokładnie w miejscowości Vendargues na obszarze Salaison. Właściciele klubu Thierry i Yann ogłaszają zatem „otwarcie klubu w I kwartale 1 roku”.

Pasjonaci sportów rakietowych, dwaj partnerzy pochodzą z różnych środowisk: Yann jest tenisistą BE, a Thierry, graczem w squasha, a przede wszystkim menadżerem biznesowym w dziedzinie finansów i nieruchomości. Między nimi zamierzają „utworzyć wiele centrów w regionie".

Kompleksy 2, które się otwierają

Ostatecznie w metropolii Montpellier powstaną dwa kompleksy (Vendargues i Jacou), dzięki czemu przyszli członkowie będą mogli uprawiać 5 sportów rakietowych w kilku miejscach! Plik Padel oczywiście (4 korty kryte w kompleksach i kilka kortów odkrytych w różnych partnerskich klubach tenisowych), 9 kortów do squasha, 3 korty do badmintona, tenis stołowy i dostęp do kortów tenisowych klubów partnerskich.

W przygotowaniu będą również miejsca do ćwiczeń cardio / fitness.

Coraz bardziej modna koncepcja: subskrypcja zapewniająca dostęp do wszystkich stron

Koncepcja jest unikalną mapą umożliwiającą dostęp do wszystkich przestrzeni.

Ta karta zostanie przyznana zgodnie z potrzebami wszystkich, najbardziej lojalni będą mieli wiele korzyści.

W ramach struktur gracze będą mieli dostęp do szatni / restauracji / klasycznego baru lub baru ekologicznego (bar sokowy poprzez ekstrakcję w celu zachowania witamin) oraz proshop specjalizujący się w sportach rakietowych i oferujący szereg usług na zamówienie.

Czekając na otwarcie dwóch kompleksów, przyjdź i wypróbuj Padel w ramach klubu tenisowego Teyran (chemin des sports), pierwszego klubu partnerskiego przyszłego kompleksu. (Informacja Yann 1 / www.padel-club-montpellier-metropole.com)

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.