Zwycięzcy przeciwko parze Blanqué / Senoran, Max Moreau i Pablo Acevedo przemawiali do mikrofonu Padel Magazine wczoraj po meczu, aby przeanalizować ich spotkanie i przebieg w tych kwalifikacjach Włoch Major Premier Padel.

Padel Magazine : Jakie to uczucie wygrać z Bastienem (Blanqué) i jego partnerem?

Max Moreau : " Wstrząśnięty. Zawsze szczęśliwy z wygranej i jeszcze jednego zwycięstwa. Trochę dziwne uczucie, byliśmy dobrzy, kiedy atakowaliśmy, ale w obronie było to trochę bardziej skomplikowane. Więc udało nam się przetrwać dzisiaj jest bardzo dobrze, a jutro chcemy więcej jutro.

Padel Magazine : Warunki były wyjątkowe, pogoda bardzo się zmieniła w krótkim czasie. Czy to mogło Ci przeszkadzać, czy w końcu dasz sobie radę?

Max Moreau : „W końcu nie dlatego, że zmienialiśmy piłkę w 9 meczach i 11 meczach. Więc z nowe piłki, w które zawsze chcemy trafić, a to nie jest takie złe. Zwłaszcza, że ​​ziemia jest wciąż wolna i topi się. To dziwne uczucie. W każdym razie jest tu 40 stopni, jest bardzo, bardzo gorąco, to nie jest drastyczna zmiana, ale masz rację, że w pewnym momencie było zachmurzone niebo (a więc mniej słońca) i trochę wiatru, który się wzmógł . Musieliśmy się dostosować i myślę, że dzisiaj zrobiliśmy to dobrze”.

Padel Magazine : Pablo, jakie to uczucie grać przeciwko Bastienowi, z którym grałeś na WPT Bruksela niecały miesiąc temu?

Pablo Acevedo : „Szczerze mówiąc, jesteśmy przyzwyczajeni do grania przeciwko sobie, więc nie przeszkadzało mi to tak bardzo. To całkiem normalne, że walczymy przeciwko sobie”.

Padel Magazine : Ostatnie pytanie, jakie to uczucie grać w tego typu zawody? Jakie są Twoje oczekiwania?

Pablo Acevedo : „Bardzo się cieszymy, że tu jesteśmy, w naprawdę imponującym otoczeniu. Gramy w miejscu, które widziało najlepszych tenisistów na świecie, więc jest naprawdę bajecznie. Bardzo się też cieszę, że mogę wziąć udział w tym turnieju z Maxem, z którym grałem już w poprzednich latach i mam nadzieję, że zajdziemy daleko w rywalizacji.

Aby obejrzeć wywiad w całości, przejdź tutaj:

Nasser Hoverini

Pasjonuje się piłką nożną, odkryłam padel w 2019 roku. Od tego czasu szalona miłość do tego sportu do tego stopnia, że ​​porzuciłam mój ulubiony sport.