Podczas 1e dnia 3th sezonu sezonu zawodowego w Alicante przeszliśmy przez wszystkie emocje. Pod koniec tego dnia jest to szczególnie wyjątkowe zwycięstwo naszej francuskiej pary Moreau / Bergeron na zawodowym torze ... Pierwsze skojarzenie na WPT i finał przedpremier w menu!

3 na 4 w pierwszej rundzie

W porannych grach francuski 3 na 4 został zakwalifikowany do rundy przed previą 2nd.

Jérémy Scatena, Bastien Blanqué i para Johan Bergeron / Maxime Moreau przeszli tę pierwszą przeszkodę.

Tylko Robin Haziza przegrał w pierwszej rundzie przeciwko bardzo silnym przeciwnikom, w tym Aitorowi Garcii, graczowi znanemu we Francji ze swojego wspaniałego stylu gry.

Po południu zwyciężyły Jeremy Scatena i Bastien Blanque.

Rozczarowujący turniej dla Jérémy po pierwszych bardzo satysfakcjonujących turniejach 2.

Klęska Bastiena Blanqué, związana z młodym Hiszpanem w wynikach 6 / 3 6 / 3. Wynik, który niekoniecznie odzwierciedla jakość dopasowania dokonanego w określonych grach 2 0 / 40 i 15 / 40 wczesny zestaw 2nd nie został przekonwertowany.

Bardzo krytykowana organizacja

Dzień trwa, a na Alicante coraz mocniej pada deszcz.

To moment, w którym organizacja staje się coraz bardziej chaotyczna.

Mecz dnia 2nd Johana Bergerona i Maxa Moreau zaplanowano na 19h30. Z powodu bardzo dużego opóźnienia organizacja decyduje się przenieść mecz do innego klubu, który znajduje się w minutach 25.

Alicante, które w tym tygodniu padło ofiarą bardzo silnych powodzi, klub 2nd jest ... zalany!

Powrót do oryginalnego klubu!

Na 21h mecz się wkrótce rozpocznie ... Jedyny problem, powodzie powodują, że ziemia jest niebezpieczna, w tym wewnątrz lub woda spada z dachu! Przeciwnicy odmawiają zatem gry na boisku nr 5. Trzeba będzie poczekać godzinę dłużej niż zostanie wydany krótki numer 2!

Bergeron / Moreau, do głowy!

Rozpoczęcie meczu o 22h30. Pierwszy zestaw zdominowany przez 5 / 3 przez parę 100% French przed połączeniem bardzo przeciętnych gier 4 ... 7 / 5 pokonał zestaw 1er.

Francuzi przylgnęli i ostatecznie wygrali następujące zestawy 2 7 / 5 7 / 6!

1 rano, koniec meczu!

Zwycięstwo, które pozwoli Johanowi Bergeronowi i Maxowi Moreau rozegrać okrążenie 3e w celu uzyskania oczekiwanej kwalifikacji.

To zwycięstwo jest jeszcze ważniejsze dla Johana Bergerona, ponieważ losowanie zarezerwowało dla niego drużynę, z którą przegrał w pierwszych turniejach 2. Niezła zemsta za niego!

Zagrają jutro w 3h meczu na 11h przeciwko rozstawionym przed kwalifikacjami No. 6. Skomplikowane, ale wykonalne dla naszej francuskiej pary 100% u mężczyzn.

Wracając do wywiadu, który się trochę datuje i gdzie zadaliśmy pytanie o możliwe stowarzyszenie ... Przeznaczenie zbliżyło ich do Hiszpanii. Tymczasowe?

Jonathan Uzan

Specjalista od World Padel Tour, Jonathan, zarządza stroną WPT PADEL na Facebooku.
Jego misja: sprawić, byś wibrował z wiadomościami o istotach pozaziemskich z profesjonalnego obwodu!