W Open Prestige Boutique w słynnym klubie Nordic Padel: The Fox's Center, gracze francuskiej drużyny, Max Moreau i Loïc Le Panse wygrali w tej bardzo pięknej konkurencji.

W finale para Moreau / Panse zmierzyła się zatem z parą niekoniecznie zaplanowaną dla programu, parą Tison / Huet. Benjamin Tison i Dimitri Huet rzeczywiście spędzili wspaniały weekend. W ich pościgu jest oczywiście ćwierćfinał przeciwko Simonowi Boissé i Justinowi Garnierowi, ale także ten półfinał przeciwko Landsheere / Melmies.

Side Moreau / The Panse, myślimy o półfinale Maigret / Pommier, który mógłby wziąć udział w turnieju w zestawie 2e ... (6 / 4 7 / 6)

W finale para Moreau / Le Panse jest przepychana przez Huet / Tison, ale przerwa na końcu seta pozwoli Moreau / Le Panse wygrać 6 / 4. Zestaw 2e jest znacznie ciaśniejszy, a Benjamin Tison wraca do biznesu. Southpaw, Ben Tison, wydawało się, że utknął na końcu pierwszego seta, jak dotąd był nienaganny. Ale hity wracają i ufają w tym drugim zestawie. Dimitri Huet, wciąż trudny do grania z bardzo dobrą obroną, próbował znaleźć paradę przeciwko sile uderzeń tych dwóch rozbójników.

Zestaw 2e jest zrównoważony i zakończy się remisem. Ale tam też faworyci zawężają grę, aby uniknąć nierozstrzygnięcia zestawu 3e.

Zrób miejsce dla Mistrza Mojego Padel Wycieczka w ten weekend w Tuluzie Padel Club, w którym zaplanowano turniej dla najlepszych francuskich graczy.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.