Black Crown Padel et Eli Amatriain wrócili, aby dać nam klucze do postępu psychicznego. 10. gracz w rankingu WPT wyjaśnia dzisiaj szczegółowo, czym jest motywacja.

Studentka psychologii, Eli Amatriain już nam wyjaśnił technika kanapkowa w psychologii, zarządzanie złymi dniami, Albo jak zmierzyć się z parą rywali, która oddaje wszystkie swoje strzały.

Definicje

La zewnętrzna motywacja pochodzi z zewnątrz. W meczu padel, z którym można połączyć pochwała otrzymane po meczu lub o godz Nagrody pieniężne odpowiadające zwycięstwu.

La wewnętrzna motywacja rodzi się z właściwego indywidualny, Elle generuje przyjemność do jednostki po prostu poprzez takie zachowanie.

eli amatriain black crown padel motywacja padel

Odbicie mające zastosowanie do padel

„Musisz zrozumieć, że żadna z tych dwóch motywacji nie jest lepsza od drugiej. Potrzebne są oba, a każda osoba jest bardziej zmotywowana przez jedną osobę niż drugą ”, szczegóły nas Eli.

„W psychologii pokazano, że wewnętrzna motywacja jest związana z wytrwałością. Na dłuższą metę łatwiej jest zmotywować się czymś, co sprawia przyjemność jednostce ”.

Eli Amatriain dlatego zachęca nas do poszukiwania w nas motywacji.

„Bardzo ważne jest, aby spróbować doskonalić się jako zawodnik. Wewnętrzna motywacja pozwoli nam radzić sobie z frustracjami. Podczas gdy zewnętrzna motywacja do wygrania meczu nie zależy od nas. ”

Rada mistrza

„Aby czuć się zmotywowanym, musisz zmienić „Muszę”, „Powinienem”, „Chcę” lub „Chciałbym”. Jest lżejszy i zależy wyłącznie od nas ”, konkluduje Eli.

Znajdź wyjaśnienia poniżej:

Lorenzo Lecci López

Z jego imion możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jej ambicją jest udział w największych imprezach sportowych (igrzyskach olimpijskich i światach). Interesuje go sytuacja padel we Francji i oferuje perspektywy optymalnego rozwoju.