Jose Maria Moulia jest wielkim fanem Rafy Nadala. W firmie Roland-Garros hiszpański zawodnik przeżywa sen na jawie. Padel Magazine spotkać się z nim na ekskluzywny wywiad.

Na chmurze

Padel Magazine : Witam Jose Maria. Gdzie jesteśmy ?

Jose Maria Mouliaa:„Jesteśmy w niesamowitym miejscu. Jesteśmy w Roland-Garros! Nie mam słów, żeby to opisać. To jest dom Rafy Nadala, który zdobył tu 14 tytułów. To jest sen. W Doha powiedziałem, że to niesamowita okazja do padel, ale to jest coś innego. To punkt zwrotny w historii padel. Jestem w siódmym niebie."

Padel Magazine : Jak są tutaj traktowani gracze?

Jose Maria Mouliaa:"To maksymalny poziom dla nas graczy. Cała infrastruktura jest tworzona dla gracza. Jest wszystko, czego potrzebujemy. Teraz możemy skupić się na naszej grze, bo nie mamy o czym myśleć. Wszystko jest perfekcyjne."

Bądź na poziomie 120%

Padel Magazine : Ćwiczyłeś dzisiaj. Jakie są warunki gry?

Jose Maria Mouliaa:„Piłka leci bardzo szybko. Na szczyt można łatwo trafić, ponieważ nie ma wiatru. Musisz być bardzo szybki z nogami. Postaramy się być agresywni”.

Padel Magazine : Jutro czeka Cię bardzo ciężki mecz z Rafą Mendezem i Salvą Orią. Rafa uderza bardzo mocno. Jaki będzie plan ich pokonania?

Jose Maria Mouliaa:"Będziemy musieli osiągnąć świetny występ. Następnie spraw, aby były niewygodne. Będziemy musieli generować możliwości i je konwertować. Musimy być na 120% od pierwszej wymiany. Nie mamy presji, bo a priori są faworytami. W tym kontekście musisz opróżnić całą swoją energię, dać wszystko.”

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !