Na zawodowym torze z pewnością jest to Dunlop Padel który zdaje sobie sprawę z wielkiego ciosu ponownego wejścia, podpisując kontrakt z jednym z najlepszych graczy na świecie: Ramiro Moyano.

Sébastien Ruiz de Conejo, kierownik ds. Rozwoju padel we Francji w grupie Dunlop, spogląda wstecz na nowe produkty Dunlop Padel.

Ramiro Moyano: Wielka nadzieja

Ramiro Moyano jest uważany za jednego z graczy, który może powalić obecny numer jeden na świecie. Lewicowy gracz, wybuchowy i szczególnie ceniony przez publiczność, Dunlop Padel miał talent do podpisania kontraktu z Moyano i dołączenia do zespołu Dunlop Padel składający się w szczególności z Patty Llaguno i Juani Mieres.

Obecny numer 11 na świecie (w parach i 22. indywidualnie), partner Maxi Gabriel w 2017 roku, w 2 roku dwukrotnie dotarł do finału etapu World Padel Tour. Nie tak oczywisty sezon z kilkoma trzaskami, które nie pozwoliły mu być na 100%. Ale rok 2018 wydaje się rokiem nadziei.

Moyano: Feniks?

Zobaczymy Ale po swojej późnej operacji Achillesa Achillesa 2016 nigdy nie był w stanie dać z siebie wszystkiego w 2017. W tym roku Argentyńczyk zostanie powiązany z jednym z naszych ulubionych redaktorów: leworęczną Lucho Caprą. Para na papierze, która ma wszystko, co może się podobać, szczególnie gdy widzimy piękny sezon Lucho ze swoim byłym partnerem Godo w 2017.

A priori kłopoty są już za nim, a Ramiro mógł więc zaproponować swój najlepszy padel w 2018. W każdym razie mamy nadzieję!

Dzięki galaktyce Dunlop

Powiedzieliśmy ci już podczas Master of World Padel Tour : Dunlop w 2018 uderza mocno. I oczywiście już zaczyna to robić… Richard Jackson, dyrektor generalny firmy Dunlop w Hiszpanii, powiedział nam pod naszymi mikrofonami:

Dunlop Padel zaprezentował swoje nowości na rok 2018. Zobaczysz, każdy znajdzie coś dla siebie.

Moyano będzie grać z galaktyką Dunlopa, którą przedstawił nam Richard. Nowa gama stworzona przez Dunlopa, która może działać bardzo dobrze. Przypomnij sobie, że w tym samym zakresie będziesz mieć Galaxy Soft, lżejszy i bardziej zrównoważony.

Galaxy to rakieta z pewnością ofensywna, ale kto porównał ją do rakiety Juani Mieres z zakresu Grawitacja? Galaktyka jest bardziej zrównoważona. Rakieta, która z łatwością znajdzie swoich odbiorców szukających coraz większej liczby rakiet bez nadmiaru.

Aby uzyskać więcej informacji:

https://padelmagazine.fr/dunlop-padel-2018-une-entree-remarquee/

Franck Binisti - Padel Magazyn

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.