Multiball ma obecnie tylko kryte boisko do padla, ale paradoksalnie nie oznacza to, że nie ma tam poziomu.

[src googlemap = ”„Szerokość =” 150 ″ wysokość = ”150 ″]

Przeciwnie, jak wyjaśnia kierownik centrum Jean-Pierre Chevrier:Podczas turnieju Padel Attitude Padel (Lille) drużyna z Lille wygrała i nie przegrała więcej niż 3 gry na zestaw".

Pary Lille są jeszcze skomplikowane do grania, a nawet więcej na swojej ziemi.

Klub Amiens istnieje od ponad roku i był częścią tej słynnej fali padel we Francji, co umożliwiło obecną wielką ekspansję padel na poziomie krajowym obserwowanym dzisiaj. Nazywa siebie „prekursorem”. Jest pewna, a tym bardziej w swoim regionie, gdzie pozostaje jedynym ośrodkiem oferującym padel w Pikardii.

Emmanuel Mas, menedżer ds. Rozwoju ligi Pikardia, uważa, że ​​„Padel ma świetlaną przyszłość w Pikardii”. Poza tym liga przyłączyła się do tego centrum Padel i ustanowiła regionalne fazy mistrzostw Francji, które rozpoczną się w przyszłym tygodniu, 28 czerwca.

Z odtwarzaczem prawie 150, który grał przynajmniej raz na padlu, Multiball jest częścią pięknej stajni narodowego padla.

Na początku września odbędzie się również National Padel Cup, w którym zawodnicy uznają menedżera za wystarczająco dobrego, aby posunąć się daleko, jeśli zakwalifikują się do finału.

Jean Pierre Chevrier opowiada nam o swojej podróży i przygodzie dotarcia do padel… Znajdź wywiad z managerem Multiball: Jean-Pierre Chevrier.

Franck Binisti - Padel Magazine

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.