Multiball liczy na chwilę, że pole padla w pomieszczeniu, ale paradoksalnie, nie oznacza to, że nie ma tam poziomu.

[src googlemap = ”„Szerokość =” 150 ″ wysokość = ”150 ″]

Przeciwnie, jak wyjaśnia kierownik centrum Jean-Pierre Chevrier:Podczas turnieju Padel Attitude (Lille) drużyna z Lille wygrała i nie przegrała więcej niż 3 na zestaw".

Pary Lille są jeszcze skomplikowane do grania, a nawet więcej na swojej ziemi.

Klub Amiens istnieje od ponad roku i był częścią tej słynnej fali wiosła we Francji, która pozwoliła na obecną dużą ekspansję padla narodowego, którą obserwujemy dzisiaj. Mówi, że jest „prekursorem”. Jest pewne, a tym bardziej w regionie, w którym pozostaje jedynym ośrodkiem, który proponuje Padel w Pikardii.

Emmanuel Mas, kierownik ds. Rozwoju ligi Picardie, uważa, że ​​„Padel ma świetlaną przyszłość w Pikardii”. Ponadto liga zrzesza to centrum Padel i ustanowiła regionalne fazy mistrzostw Francji, które rozpoczną się w przyszłym tygodniu, 28 w czerwcu.

Z odtwarzaczem prawie 150, który grał przynajmniej raz na padlu, Multiball jest częścią pięknej stajni narodowego padla.

Na początku września odbędzie się również National Padel Cup, w którym zawodnicy będą czuć się wystarczająco dobrze, aby przejść daleko, jeśli zakwalifikują się do finału.

Jean Pierre Chevrier opowiada o swojej podróży i przygodzie, aby dostać się do padla ... Znajdź wywiad z menedżerem Multiball: Jean-Pierre Chevrier.

Franck Binisti - Padel Magazine

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.