Wraz z nadejściem zimna na pewno poczułeś różnicę w zachowaniu swojej pala. Oprócz wszystkich elementy, które muszą wpływać na wybór rakiety, klimat jest czynnikiem, którego nie należy lekceważyć przy inwestowaniu w nowy sprzęt.

Tak jak rakieta mięknie w lecie pod wpływem ciepła (nawet umieścić w lodówce), zimno uczyni go bardziej sztywnym, Dla tych, którzy już bawią się bardzo miękką rakietą, nie powinno to stanowić większego problemu, a nawet na to pozwolić przejąć kontrolę.

Jednak dla tych, którzy grają twardą rakietą, zimno powinno sprawić, że stracisz słynną „salida de bola” (jest to zdolność rakiety do zwrotu piłki bez interwencji gracza), co cię ryzykuje dodatkowo komplikują zadanie w obronie i na wszystkich „odruchach”. Jeśli Twoja sztywna rakieta była idealna dla Ciebie tego lata, istnieje szansa, że ​​tej zimy nie będzie Ci ona zbytnio odpowiadać ...

Mógłbyś ciesz się Czarny piątek dać ci rakietę nieco miększy i dlatego lepiej dostosowany do temperatur zimowych. Dla tych, którzy chcieliby zainwestować w rakietę śnieżną, która dostarczy im tych samych wrażeń latem i zimą, Nox Padel pomyślał o wszystkim w przypadku Stingera 2.1 i jego gumowego rdzenia R-21, który obiecuje doskonałe osiągi we wszystkich temperaturach.

Xan jest fanem padla. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku graczy Padel, znajduje nietypowe posty lub zajmuje się bieżącymi tematami. Daje także kilka wskazówek, jak rozwinąć sylwetkę padla. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku!