Podczas jednej z naszych tradycyjnych ankiet nt Instagram, zapytaliśmy Cię, czy Twoim zdaniem Arturo Coello miał problem psychologiczny związany z parą „Chingalan”.

I wydajesz się raczej przekonany, że mieszkaniec Valladolid ma mentalną blokadę w starciu z parą numer 2 w rankingu. Rzeczywiście, 80% wyborców odpowiedziało „tak” na pytanie „Czy Coello ma problem psychologiczny w obliczu Chingalan?”…

Trzeba powiedzieć, że numery 1, które wygrały swoje pierwsze starcie z Galanem/Chingotto, mają za sobą dwie kolejne porażki z tą parą, która obecnie prowadzi 5 zwycięstw do 3 w bezpośrednich konfrontacjach. W Genui Coello i Tapia zostali całkowicie zmiażdżeni przez rywali, którzy zaczynają się do nich zbliżać w rankingach…

Często cieszący się dużym zainteresowaniem Arturo napotyka trudności w starciu z tym duetem i cierpi po przekątnej z Chingotto do tego stopnia, że ​​czasami wydaje się pokonany, jak w finale Genova P2. Czy duży leworęczny, nie zawsze wspomagany przez nieco wewnętrzną Tapię, będzie w stanie znaleźć rozwiązania i odzyskać siłę, która wyniosła go na szczyt światowej hierarchii?

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !