Śledź półfinały World Padel Tour Mistrz Marbelli 2021 którzy rywalizują na korcie centralnym klubu tenisowego Puento Romano.

Bardzo piękne kobiece plakaty

Dzień rozpoczniemy od pierwszego półfinału kobiet pomiędzy Victorią Iglesias i Aranzazu Osoro przeciwko Virginii Riera i Patty Llaguno. To po prostu zemsta Cupra Vigo Open. Rzeczywiście, Riera i Llaguno wygrali w jednostronnym meczu dokładnie miesiąc temu w półfinale 6/1 6/3.

W drugim półfinale zobaczymy Alejandrę Salazar i Gemma Triay z Arianą Sanchez i Paulą Josemarią. Zmierzyli się ze sobą raz w tym roku, w finale Estrella Damm Alicante Open, z wyraźnym zwycięstwem Salazara / Triay 6/0 6/1. Nie trzeba dodawać, że dziś Ari i Paula będą chcieli zrobić o wiele lepiej!

Strona mężczyzn

Para Lima / Tapia szuka w tym roku swojego pierwszego finału. W tym celu konieczne będzie pozbycie się Uri Botello i Javiera Ruiza, którzy w tym tygodniu wrócili do swojego najlepszego poziomu. Po wczorajszym pokonaniu Chingotto / Tello będą chcieli zaoferować swój pierwszy finał sezonu.

Wtedy nadejdzie kolej Lebrona i Galana przeciwko Navarro i Di Nenno. To będzie trzecie starcie tych dwóch par w tym sezonie. Kiedy wiemy, że oba mecze zakończyły się w trzecim secie (jedno zwycięstwo dla każdej pary), oczywiście spodziewamy się dzisiejszej wielkiej walki o piękno!

Wideo podsumowania kwater męskich

Wideo podsumowania kwater dla kobiet

 

Program półfinałów

  • Wiktoria Iglesias/ Aranzazu Osoro vs Wirginia Śmiech/ Patty Llaguno: 10h
  • Uri Butelka/ Javier , , , , , , , , , , , , ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, , Ruiz vs Agustin Tapia/ Pablo Lima : ciąg dalszy nastąpi
  • Alejandra Salazar/ Gemma Triay kontra Ariana Sanchez/ Paula Josemaria : 16h
  • jaskółka oknówka Di nenno/ Franciszek Navarro vs Alejandro Galan/ Juan Lebron : ciąg dalszy nastąpi

Wlać śledzić mecze na żywo, jest tuż poniżej:

 

 

 

 

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !