Na Valencia Open, zawodowej imprezie World Padel Tour która odbędzie się do 14 lipca 2019 r., Jérémy Scatena i Mark Bernils osiągnęli wyjątkowe kwalifikacje wstępne, wygrywając 3 mecze z rzędu i awansując do pierwszej rundy kwalifikacji do turnieju.

Jérémy Scatena przegrał 3 razy w ostatniej rundzie preprevias. A żeby dostać ten bilet, musieliśmy bardzo daleko szukać. A droga jeszcze się nie skończyła, ponieważ w następnej rundzie, w poniedziałek o 18:2, para francusko-hiszpańska zmierzy się z Portugalczykiem Diogo Rocha i Hiszpanem Antonio Luque, dwoma znanymi we Francji graczami.

Emocje na ziemi ...

Czuliśmy wiele emocji po tym zwycięstwie w finale kwalifikacji wstępnej przeciwko Manuelowi Prado Prego / Patricio Nahuel Belluati Lopez, dużym graczom 2 bardzo trudnym do grania.

Jeremy mówi nam:

to już były awarie 3 w tych małych finałach prerevias. Aby uzyskać dostęp do tych małych finałów, musimy śledzić zwycięstwa 2 ... I to nie jest łatwe.

W tym meczu będziemy walczyć jak szaleni, pokonując ostatnią przeszkodę przed kwalifikacjami. W ostatnim zestawie zapisaliśmy punkty przerwania 4, aby ostatecznie wygrać 7 / 5.

Podczas tego meczu deszcz był mieszany i wiemy, że Jeremy jest graczem, który preferuje warunki na zewnątrz.

To zwycięstwo nad żywiołami sprawia, że ​​zwycięstwo jest jeszcze piękniejsze. Mam nadzieję, że zagramy na zewnątrz w następnej grze. Ale deszcz działa w Walencji. trzymajcie kciuki.

Jérémy Scatena wraca do Previi po raz drugi w roku. I jest jednym z niewielu francuskich graczy, którzy mieli okazję zagrać w drugiej połowie.

Dla Jérémy'ego zwycięstwo to potwierdza również jego wybory sportowe.

Dzięki temu zwycięstwu nasz francuski jest nadal w wyścigu o wejście do czołowego świata 100.

Wiem, że we Francji są duże zawody. Ale dzisiaj chcę zaangażować się w 100% na profesjonalnym torze, aby posunąć się jak najdalej.

To jest dodatkowe ciśnienie. Ponieważ nigdy nie wiesz, czy dokonałeś właściwego wyboru. Byłoby dużo łatwiej wejść, ale chcę zaoferować sobie miejsce w pierwszej setce świata. Musisz dokonywać wyborów.

„Nie byłem daleko od pękania”

Sport jest czasem magiczny. Zwycięstwo w tym turnieju przedpremierowym zapamiętają Mark Bernils i Jérémy scatena.

Mark, partner Jérémy mówi nam coś więcej:

W ostatnich tygodniach niekoniecznie byłem w najlepszym razie mentalny. To wymagało przerwy. I oto jestem z Jeremy previas. Jest dobrze

Życie półprofesjonalnego gracza nie jest oczywiste. Czasami zdarzają się duże promienie słońca, takie jak ten turniej w Walencji.

W pierwszej części stołu udało nam się pokonać najlepszych graczy 100. Teraz nadal przejdziemy kurs. Ale znamy tych graczy, a zwłaszcza najważniejsze, wiemy, że możemy to zrobić, nawet jeśli droga jest jeszcze długa.

Dlatego następny mecz przeciwko hiszpańsko-portugalskiej parze Diogo Rocha / Antonio Luque później o 18:XNUMX.