Dziś mamy przyjemność przeprowadzić wywiad z Nadą Majdoubi, menedżerem sektora Grand-Ouest w Bullpadel i 34. graczem w rankingu FFT.

Padel Magazine : Czy od jakiegoś czasu oglądasz turnieje, grasz w padla od dłuższego czasu? Jak odkryłeś ten sport?

Nada Majdoubi: Zacząłem padel w 2017 roku, grałem już raz lub dwa razy wcześniej, ale prawdziwy start nastąpił dzięki stażowi w marce Head, gdzie moją główną misją było pierwsza edycja Head Padel Open. Dlatego musiałem zanurzyć się w świat padla i nie miało to mnie nie podobać! Więc szybko porzuciłem dużą rakietę dla małego i od tego czasu lubię utwory (nie mogę się doczekać, aby znaleźć je gdzie indziej…)

PM: Jesteś teraz w Bullpadel, ale widzieliśmy cię wcześniej w Head, więc także w Wilson, czy zamierzasz pracować dla wszystkich marek? (śmiech)

NM: Haha nie obiecał, że przestanę! To prawda, że ​​przed Bullpadel przeszedłem przez inne marki. Zaczynałem od Head na stażu Master 1, a następnie dołączyłem do rodziny Wilsona podczas mojego Master 2. To ostatnie doświadczenie pozostanie dla mnie bardzo ważne, zarówno z profesjonalnego punktu widzenia, jak i z ludzki punkt widzenia, wspaniałe spotkania i bardzo dobre wspomnienia.

PM: Jaka jest Twoja rola w Bullpadel?

NM: Jestem kierownikiem sektora w całej zachodniej Francji, w połowie Francji z 7 regionami (Occitanie, Nouvelle Aquitaine, Kraj Loary, Centre-Val de Loire, Île de France, Normandia i Bretania)! Nie, nie boję się drogi… 🙂 Moją rolą jest maksymalne rozwijanie marki Bullpadel w tym sektorze; słuchaj klientów w jak największym stopniu, odpowiadaj na ich prośby, ale także szukaj nowych klientów, aby wspólnie przeżyć nowe doświadczenia.

PM: Grasz w rakietę Bullpadel Vertex CTR, czy możesz nam powiedzieć, dlaczego ten wybór?

NM: Po wypróbowaniu całego zakresu i rozpoczęciu pracy z Vertex Women, w końcu skupiłem się na mocniejszym Vertex Ctr. Nie jestem karany za ciężar (który jest ważniejszy niż kobiety), ale który jest bardzo dobrze rozłożony i nie prowadzi w przeciwieństwie do Vertex 02. Mógłbym wyszczególnić cechy wszystkich innych rakiet tej marki, ale ja nie sądzę, że nie jest to ani miejsce, ani czas: ”), ale jestem dostępny dla wszystkich, którzy chcą informacji. Wracając do Vertex Ctr, uważam, że jest to bardzo dobry kompromis między Mocą, Efektem i Zwrotnością.

PM: Jesteś dziś 34. w klasyfikacji francuskiej, jakie są twoje cele w Padel? Francuska drużyna może kiedyś?

NM: Najpierw czerp maksimum przyjemności, ten sport ma coś, czego nie wyjaśniamy, który fascynuje nas wszystkich i zabiera nas do trzewi, a ja chcę, aby trwało to tak długo, jak to możliwe. Zawodnik, którym mam tendencję do szybkiego odzyskania przewagi, nie powinien tego ukrywać, więc oczywiście celem jest również osiągnięcie dobrych wyników i wygrywanie jak największej liczby gier. Zespół francuski nie jest planowany na nadchodzące lata z powodu mojej marokańskiej narodowości, ale może to być całkowicie wyzwanie na następne lata po ewentualnej naturalizacji, kto wie!

PM: Z powodów, które wszyscy wiemy, sezon we Francji jest całkowicie wstrzymany. Wcześniej, z kim planowałeś grać w tym roku?

NM: W tym sezonie, przed tymi wydarzeniami, planowaliśmy grać razem z Aurore De Kermadec, jak na P1000 w Denain. Musiałem również rozegrać kilka turniejów z Emmelienem Lambreigts. Ale hej, to było na długo przed obecną sytuacją, która, mam nadzieję, potrwa jak najmniej.

PM: Oczywiście, że mamy taką nadzieję. Co robisz podczas tego uwięzienia? Czy nadal możesz trenować?

Podczas tego uwięzienia, w małym mieszkaniu, bez zewnętrznej części, dni są czasem długie, ale wciąż udaje mi się je interpunkować, spędzając większość czasu w kuchni:)

Żartując na bok, staram się trenować za pomocą środków na pokładzie prawie codziennie, moim zdaniem niezbędne jest utrzymanie minimum i być w stanie zacząć od właściwej stopy po wznowieniu i powrocie do normalnego życia !

Xan jest fanem padla. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku graczy Padel, znajduje nietypowe posty lub zajmuje się bieżącymi tematami. Daje także kilka wskazówek, jak rozwinąć sylwetkę padla. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku!