Le Czarny piątek już tam jest u nas strony partnerskie którzy oferują najlepsze oferty pod względem palas. Jest coś dla każdego gustu i na każdą kieszeń!

Bullpadel 02 Hack

Pałac Paquito Navarro na World Padel Tour. Rakieta w kształcie łezki, która zapewni Ci zarówno moc, jak i wszechstronność. Prawdziwy koncentrat technologii, który zawiera piankę MultiEva o podwójnej gęstości, Tricarbon po bokach, a nawet CustomWeight, aby umożliwić samodzielne dostosowanie wyważenia rakiety. Sprzedany bardzo wysokiej klasy model 224,90 € w Esprit Padel Sklep.

Bullpadel Hack 02 2021

waga: 365-380g

Head Ruch gamma 21

Dzięki nietypowemu kształtowi, Gamma Motion jest raczej skoncentrowaną rakietą kontrolną, której nie brakuje mocy, jeśli chodzi o wykończenie. Lekka, jest szczególnie wygodna dzięki piance Power Foam, która zapewnia moc piłki i bardzo dobrą absorpcję wibracji. Grafen na twarzach zapewni Ci bardzo przyjemny dotyk. Jeden z najoryginalniejszych pałaców 2021 roku, który znajdziesz w cenie 168,95 € w Padel referencje.

Head Ruch gamma 2021

Poids: 360g

Black Crown Geniusz mocy

To jest nowa rakieta energetyczna firmy Black Crown. Dzięki kształtowi łzy jest to pala, który jest zarówno potężny, jak i zwrotny, innymi słowy wszechstronny. Dzięki piance Super Control Black Eva uzyskasz zarówno bardzo dobrą wydajność piłki, jak i precyzję. Połączenie z surowym włóknem węglowym 12k zapewni Ci moc i siłę. Znajdziesz go w cenie 189,90 € w Padel XP !

Black Crown Geniusz mocy 2021

Waga: 350-370g

Bullpadel Przepływ światła

Nie zapominamy o dziewczynach z tym Bullpadel Światło przepływu. Rakieta zaprojektowana z myślą o specyficznych potrzebach graczy początkujących w grze. padel. Okrągły pala z pianką Eva Soft i włóknem szklanym po bokach dla maksymalnej zwrotności, komfortu i wyjścia piłki. Dzięki swojej niewielkiej wadze pozwoli Ci w pełni bezpiecznie rozpocząć aktywność. Ten Flow Light można znaleźć w cenie 79.90 € we francuskim Padel Sklep !

Bullpadel Przepływ światła 2021

Waga: 350-360g

Babolat Licznik Żmija 21

Babolat oferuje trzy wysokiej klasy palas dla trzech profili napastników. Ten Counter Viper jest idealny dla gracza, który lubi budować obronę, zanim trafi do siatki. Ze względu na swój nietypowy kształt zachwyci wielbicieli wszechstronności. Bardzo zwrotny w obronie, zapewni ci niezbędną siłę w ataku dzięki węglowi 3k. Pianka X EVA zapewni doskonałą jakość piłki w każdej sytuacji. Jest dostępny w cenie 200 € na rakietach śnieżnych Padel. 

Babolat Licznik żmii

Poids: 365g

Adidas Essnova Carbon 3.0 CTRL

Zaawansowany gracz, który szuka precyzji i kontroli? Ten Adidas Essnova Carbon 3.0 CTRL powinien Cię zadowolić. Dzięki okrągłemu kształtowi i miękkiej piance EVA, ten pala oferuje zwrotność i tolerancję. Karbon 6K na twarzach oraz relief 3D pozwolą Ci uzyskać precyzję i zmaksymalizować efekty. Wszechstronny pala dla graczy, którzy kochają okrągłe kształty, do znalezienia w cenie 175 € na rakietach śnieżnych Padel !

Essnova Carbon CTRL 3.0 Adidas 2021

Poids: 367g

 

Babolat Żmija techniczna 21

Używany przez Bastiena Blanqué, ten Babolat Technical Viper to jeden z najpotężniejszych pala na rynku. Dzięki specyficznemu kształtowi diamentu jest, jak sama nazwa wskazuje, idealny dla technicznych graczy ofensywnych, którzy chcą wyrazić swoją pełną ofensywną paletę. Dzięki karbonowi 12k po bokach i powłoce 3D Spin + zagwarantuje Ci mocne uderzenia i ostre efekty! Znajdziesz go w cenie 251,90 € w Padel Referencja.

Babolat techniczny Viper

 

 

Poids: 365g

Bullpadel Vertex CMF 2021

Kumpel Juana Tello! Mocna i wygodna rakieta z materiałem na powierzchniach, opracowanym przez Bullpadel, który łączy włókno szklane i włókno węglowe: Fibrix. W programie większa wydajność piłek i komfort. Pianka Multi Eva gwarantuje optymalną wydajność zarówno w ataku, jak i obronie. Bardzo ciekawy model dla graczy, którzy chcą skorzystać z ofensywnego pala o delikatniejszym dotyku. Jest dostępny pod adresem 149,90 € we francuskim Padel Sklep.

Bullpadel Vertex 03 Comfort

Waga: 365-380g

Nox NX 4.0

Czy jesteś graczem na poziomie średniozaawansowanym i szukasz rakiety o bezkonkurencyjnym stosunku jakości do ceny? W takim razie ten Nox NX 4.0 może być dla Ciebie. Wyposażony w piankę HR3, którą można znaleźć w wysokiej klasy palas marki, zapewni doskonałą manewrowość dzięki okrągłemu kształtowi. Obecność włókna szklanego 3K zagwarantuje Ci dobre wyjście piłki i dużą dawkę komfortu. Znajdziesz go na 109,90 € w Padel XP.

NOX NX 4.0

Waga: 360-375g

Bullpadel K2 Moc

Gracz na poziomie średniozaawansowanym szukający pala, który zapewnia moc i komfort, to Bullpadel K2 Power powinien zaznaczyć wszystkie pola za Ciebie. Jego diamentowy kształt w połączeniu z miękką pianką Eva i włóknem szklanym zapewnia niezrównaną wydajność piłki. Wystarczająco, aby wygenerować maksymalną moc bez konieczności zbytniego używania siły! Ten pala ma bardzo dobry stosunek jakości do ceny i jest dostępny w 71,90 € w Esprit Padel Sklep.

Bullpadel K2 Moc

Waga: 360-370g

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !