Nallé Grinda, dyrektor Blockchain.com WPT Miami Padel Open był w stanie porozmawiać z Juanem Lebronem i rozładować sytuację.

Wyeliminowany przez Lucasa Campagnolo i Javi Garrido, gdy tylko weszli do biegu w tym Blockchain.com Miami Padel Otwarte, więc Lebron i Galan złożył skargę w mediach społecznościowych postawa publiczności i organizacja turnieju.

Dzień po meczu Juan Lebron sam udał się do strefy VIP, gdzie mógł przedyskutować sytuację z Nallé Grindą. Dyrektor turnieju, który notabene opublikował zdjęcia jego i Juana na swoim koncie na Instagramie zeszłej nocy, informuje nas o wymianie:

„W bazie przyjechał spędzić 5 minut i ostatecznie został 4 godziny! Udało nam się porozmawiać i uważam, że wymiana była bardzo owocna. Juan najpierw chciał nam powiedzieć, że docenia Wayne'a Boicha i mnie jako ludzi, ponieważ znamy się od prawie 5 lat i zawsze mieliśmy bardzo dobre relacje.

Przekazał nam również swoją krytykę i mogliśmy omówić ten incydent. W końcu zdał sobie sprawę, że chcieliśmy tylko jednego: spróbować ujawnić padel więcej, przyczynić się do jego rozwoju i zrozumiał, że to oczywiście służy graczom takim jak on.

Juan mógł również przekonać się, spędzając czas w strefie VIP, że panuje wspaniała atmosfera i nie można nie robić najmniejszego hałasu. Udało mu się też poznać Dominica Thiema, z którym dzieli sponsora iz którym od razu bardzo dobrze się dogadał.

Juan Lebron Dominic Thiem Blockchain.com WPT 2022 Miami

Z Juanem Lebronem i Ale Galanem nie ma problemu, udało nam się pogadać między dorosłymi i myślę, że mogli trochę zobaczyć, jak jest po drugiej stronie płotu. Z naszej strony zawsze słuchamy krytyki graczy i nawet jeśli ten turniej już się udał, oczywiście następnym razem postaramy się zrobić jeszcze lepiej!”

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !