Rozmawiamy z Nallé Grinda, Dyrektor Blockchain.com World Padel Tour Miami Open, który daje nam małą zajawkę przed rozpoczęciem występu na Florydzie.

Oferta World Padel Tour + Koncert

Jak ci dzisiaj powiedzieliśmy, Sprzedaż biletów jest otwarta, a dla tych, którzy chcieliby cieszyć się pokazem w Miami, trzeba się spieszyć, bo atrakcyjne ceny i wyjątkowa oferta zdobyły już wielu fanów.

"Oferujemy pakiety na cały tydzień. Artyści są częścią biletu. Innymi słowy, ludzie przychodzą oglądać mecze i cieszyć się wieczornym koncertem. Za od 20 do 40 USD spędzasz dzień, obserwując najlepszych graczy w padel świat, a wieczorem impreza z gwiazdami muzyki! Będziemy mieli rapera Ricka Rossa 24., Ludacrisa 25., DJ Gianlucę Vacchi 26. i Wyclefa z the Fugees 27.!”

Amerykański program

To po prostu niesłychane! Mecze World Padel Tour w ciągu dnia koncerty wieczorem, mecze celebrytów, to jak bycie na All Star Game NBA!

„Naszym celem jest pokazanie, co może być padel w USA. Chcemy robić jak w NBA czy NFL, czyli łączyć sport z rozrywką. Miami Open będzie mieszanką spektaklu, w którym gwiazdy padel na całym świecie i amerykański show!”

Ponadto gwiazdor koszykówki Miami Heat, Jimmy Butler, fan padel, tam będzie.

"Jimmy Butler to prawdziwy entuzjasta tej dyscypliny. Chce zaangażować się w ten sport i brać udział w jego rozwoju. Jest przekonany, jak wielu z nas, że to sport XXI wieku. Zagra w grze o celebrytach wraz z Ludacrisem i innymi osobistościami. "

lokaj world padel tour

Oczekuje się również kilku gwiazdorskich fanów tej dyscypliny, mówimy w szczególności o Davidzie Beckhamie, Evie Longorii…

Niespotykane w padel

Taki spektakl po prostu nie ma sobie równych na świecie padel. Jest to możliwe dzięki dużym inwestycjom i ciężkiej pracy.

„Zdecydowaliśmy się przeznaczyć niespotykane dotąd środki finansowe na turniej padel, aby zapewnić zupełnie nowy spektakl. Docelowo chcielibyśmy móc oferować więcej randek w Stanach Zjednoczonych. Jesteśmy miłośnikami padel, chcemy oferować wydarzenia z najlepszymi graczami, aby publiczność mogła cieszyć się maksymalną rozrywką. Ten turniej Miami Open pokaże światu, do czego jesteśmy zdolni.

Nie możemy się doczekać, aby tam być!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !