Skoncentruj się na Nallé Grinda, jednym z prekursorów padel we Francji i Stanach Zjednoczonych. Sześciokrotni mistrzowie Francji padel i członek zespołu we Francji od 2002 do 2010 roku, ostatnio był w centrum wiadomości, ponieważ należy do grupy, która w lutym zorganizuje WPT Miami Open

Jego rola na WPT Miami Open

Z Wayne Boichem, szanowanym biznesmenem i Danim Homedesem, prezesem Wynwood Padel Klub, jesteśmy właścicielem daty World Padel tour która odbędzie się w lutym przyszłego roku. Konkurowaliśmy z dużą meksykańską grupą audiowizualną i wygraliśmy.

Boich Grinda Homedes Miami 2021

 

Będę Dyrektorem Turnieju na miejscu i zajmę się logistyką, a Dani zajmie się sponsoringiem. 

Stworzyliśmy prawdziwą sieć wokół padel. Będziemy mieć 70 lóż VIP. Podczas gdy początkowo planowaliśmy tylko 10 lóż.  Usługi VIP na cały tydzień, z dodatkową aktywnością padel, koncerty, specjalne wieczory, znany DJ na zakończenie turnieju.

Wielkie szaleństwo na Wystawa Wynwood WPT Padel Klub

Szał wokół ta wystawa była oszałamiająca. Sukces był niesamowity. Termin nie został zaplanowany. I odkupiliśmy go po odwołaniu w ostatniej chwili w Meksyku.

W ciągu godziny znaleźliśmy mnóstwo ludzi do wzięcia udziału w wydarzeniu i zabawy z zawodowcami.

Miguel Lamperti Wystawa WPT Miami Alex Ruiz 2021

W tym Open, które odbędzie się w lutym przyszłego roku, będzie bardzo ważna część VIP. I będzie druga część: umożliwienie społeczeństwu odkrycia tych graczy, World Padel Tour. Otworzyć jak najwięcej, aby zdobyć nowych członków. Nie będziemy ustawiać wolnych trybun tak, jak sobie początkowo wyobrażaliśmy. WPT zgodziło się, że oferujemy miejsca za 10 dolarów, co nie jest drogie i pozwoli publiczności przyjść i cieszyć się pokazem.

Miejsce, w którym będziemy, nazywa się Island Gardens, jest to wspaniałe i bardzo duże miejsce. Docelowo pozwoli nam to zbudować stadion na 10.000 XNUMX miejsc.

W tym pierwszym roku chcemy zorganizować pełne wydarzenie, ale może być trochę za małe. Stadion nie przekroczy 2000 miejsc. Wiemy, że na początku tygodnia zapełnienie stoisk nie będzie łatwe.

Jesteśmy pod wrażeniem wielu opinii od VIP-ów i sponsorów.

Dziś rozmawiamy o tym z innymi dyrektorami turniejów. Jesteśmy zdumieni, jak padel rozszerza się.

Miami: miasto trampoliny

Różnica z Miami polega na tym, że obecni tam aktorzy są gotowi do inwestowania, ponieważ USA są w rzeczywistości bramą do rozwoju padel. Partnerzy, którzy chcą z nami współpracować, będą mieli wyraźną przewagę w dostępie do Stanów Zjednoczonych.

Wejście do Wynwood padel klub

Sam wykorzystam ten turniej jako trampolinę do rozwoju klubu. Obecnie posiadam 2 strony: jedną w Miami i inne w Palm Beach. Oba ośrodki będą specyficzne padel. Ideą jest połączenie sportu i luksusu.

Kilka torów w najbliższej przyszłości?

Ja zgadzam się z Belą: padel gotuje się. I wszystko może się toczyć bardzo szybko po obu stronach.

Podczas Miami Exhibition oczywiście jednym z tematów była przyszłość: jaki zawodowy obwód za 2 lata? WPT czy inny?

Jak wyraźnie widać, wzrasta chęć stworzenia obwodu. Gracze i organizatorzy turniejów powinni mieć możliwość gry i organizowania wydarzeń dla wszystkich, przy udziale we wspólnym rankingu.

WPT Miami

Karty podlegają redystrybucji. Dla mnie to nie „lub”, ale przede wszystkim „i”. Nie możemy uniknąć kilku turniejów w najbliższej przyszłości.

Gracze i organizatorzy turniejów powinni mieć możliwość gry i organizowania wydarzeń dla wszystkich z udziałem we wspólnym rankingu. Mam nadzieję, że wszyscy aktorzy, przedsiębiorcy padel zasiądzie przy stole, aby wspólnie pracować pod egidą wspólnej klasyfikacji. 

Myślę, że trzeba również skorzystać z doświadczenia w tenisie. Wszystkie problemy padel dziś tenis spotkał ich kilkadziesiąt lat temu, aby osiągnąć jednorodny i globalny obwód: ATP.

Le padel, to dziki zachód

Dla mnie zmierzamy w kierunku wolnej konkurencji. W ten sposób gracze będą mogli brać udział w kilku turniejach z trasami w różnych obszarach geograficznych z podziałem graczy, który będzie odbywał się częściowo zgodnie z nagrodami pieniężnymi, cechami turnieju, ale także liczbą punktów.

Za dziesięć lat będziemy mieli obwód, który być może w końcu dojrzeje. Międzynarodowa Federacja Padel ma do odegrania rolę w tym systemie i jego organizacji. Będzie to oznaczać stanie się silnym i niezależnym oraz dyskutowanie ze wszystkimi aktorami, wszystkimi organizatorami padel profesjonalny. Mógłby koordynować, a następnie ustanowić jeden ranking, który regulowałby wszystkie te turnieje. cna przykład to, co wydarzyło się w latach 70./80. w tenisie.

Czasami mogliśmy mieć kilka randek jednocześnie z różnymi poziomami punktów i nagród pieniężnych. Ważne jest, aby każdy znalazł swoją drogę ekonomicznie. Każdy aktor w padel zarabia na życie, w tym organizatorów turniejów.

Powstanie mikrokosmos. To, że każdy znajdzie drogę, zajmie trochę czasu, ale wszystko będzie odbywać się w jednorodnym i zróżnicowanym obwodzie.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !