Fede Chingotto uruchamia bardzo piękny projekt społeczny o nazwie „Chingoland„. Argentyński gracz z World Padel Tour uruchomi zatem projekt, który pomoże, poprzez padelwielu potrzebujących.

fede-chingotto.-bandeja

 

Zawsze zaangażowany w walka z nierównościami, Fede Chingotto chciał zorganizować swoje zaangażowanie wokół projektu. Świadomy trudności, przez które musiał przejść, aby osiągnąć swój status, Argentyńczyk chce zbudować strukturę padel kto może pomóc mieszkańcom swojego rodzinnego miasta, Olavarría.

Nowe centrum, o którym nie mamy jeszcze zbyt wielu informacji, będzie oferowało kilka usług, np. Centrum wysokiej wydajności, szkołę padel dla dzieci i dorosłych, duża siłownia, restauracja i nie tylko.

Ulubiony na WPT według Seba Nerone, Chingotto chcesz wrócić do padel co jej przyniósł. Projekt zostaje uruchomiony.

 

Źródło: Padelspain.net

Lorenzo Lecci López

Z jego imion możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jej ambicją jest udział w największych imprezach sportowych (igrzyskach olimpijskich i światach). Interesuje go sytuacja padel we Francji i oferuje perspektywy optymalnego rozwoju.