Prezes QSI, Nasser Al-Khelaïfi, może znów się uśmiechnąć dzięki padel po kilku rozczarowaniach z zespołem PSG. QSI, FIP i FFT napędzają padel wśród bardzo wielkich z jego wejściem do Roland-Garros.

To zwycięstwo otwiera drogę do igrzysk olimpijskich nie później niż w 2028 roku w Los Angeles. To jest teraz pewność.

Bardzo mocny moment dla padel na calym swiecie

W imieniu Nassera Al-Khelaïfi, prezesa Qatar Sports Investments (QSI), „ Dzisiaj jest bardzo mocny moment dla padel, czy to we Francji, Europie czy na świecie. Od pierwszego dnia mówiliśmy, że nowy oficjalny tor wyniesie ten sport na szczyt. Organizacja studiów magisterskich w Stadion Roland-Garros przychodzi zeznawać. Ten turniej jest naprawdę wyjątkowy i będzie jednym z czterech „Głównych” wydarzeń. Chciałbym podziękować FFT za pasję i wizję rozwoju padel we Francji ".

premier padel FFT roland garros

« Paris Premier Padel Major » : oddzielny turniej

Premier Padel a Francuska Federacja Tenisowa właśnie mocno uderzyła, potwierdzając ważny turniej tenisowy. padel profesjonalny, który odbędzie się w Roland Garros: Paris Premier Padel Major ".

Roland Garros będzie zatem gospodarzem jednego z 4 największych turniejów w padel światowy. Plik World Padel Tour marzyłem o tym, Premier Padel zrobił to. Gilles Morettona dał nam kilka wskazówek podczas naszego wywiadu w Casa Padel.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.