Avantage-padel, aplikacja, która pozwala graczom spotykać się na torach padel, oferuje skorzystanie z kwarantanny, aby „odkryć” swoje oprogramowanie.

Jest to jedna z wielu aplikacji na rynku padel. Istnieją aplikacje do zarządzania klubami, aplikacje do rankingów i turniejów, a także aplikacje do wyszukiwania partnerów do gry, w tym system świadczeń.

Ostatnio grupa powstała w Nicei, wcześniej w Marsylii została już utworzona społeczność, dodaj ją do już obecnych klubów, a zobaczysz, że liczba użytkowników nadal rośnie.

Aby każdy mógł „odkryć” funkcje Advantage-padel w okresie kwarantanny, możesz pobrać aplikację (przewaga padla tenisowego) na iOS i Androida, założyć konto za darmo w jednym z 28 klubów już zaprezentuj i rozpocznij grę lub weź udział w już otwartych grach.

Wszyscy wiemy, że mecze utworzone w najbliższych dniach nie będą „naprawdę” rozgrywane. Wypróbuj więc i odkryj nowy sposób na spotkanie na torach Padel z ludźmi na Twoim poziomie, których niekoniecznie znasz.

Musimy wyjść z tej dorosłej kwarantanny i zaoferować przewagę padla, aby wspierać praktykę padla wolny czas na innym poziomie.

Kliknij, aby utworzyć konto

Julien Bondia

Julien Bondia jest nauczycielką padla na Teneryfie. Jest założycielem AvantagePadel.net, oprogramowania bardzo popularnego wśród klubów i graczy Padel. Felietonista i doradca, pomaga ci grać lepiej dzięki licznym samouczkom.